Millega olete oma köögi juures rahul ja millega ei ole?

Mialia
Postitusi: 6
Kokaõpilane
2012-10-05 05:07:26
Mul on 5 meetrit kööki aga ikka ei mahu kõik vajalik nii ära, et seda oleks mugav kasutada..kõige rohkem pole sellega rahul hetkel, et mul puudub korralik küüslaugupress... tänane teema :)

Lastele kaks Mängutuba Mustamäel :)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-05 12:07:54
Mialia:
Mul on 5 meetrit kööki aga ikka ei mahu kõik vajalik nii ära, et seda oleks mugav kasutada..kõige rohkem pole sellega rahul hetkel, et mul puudub korralik küüslaugupress... tänane teema :)
Mialia, mina kasutan küüslauku köögis väga palju ja üks riistapuu, millest ma pole kunagi köögis puudust tundnud, on küüslaugupress. Minu jaoks täiesti mõttetu vidin - piisab ju suurest kokanoast, millega küüslauguküüs katki pressida, siis kest ära võtta ja siis noaga siuhti peeneks/viiludeks vms. Ma suudan (vähemalt enda jaoks) põhjendada kõiksugu köögividinate vajalikkust (õunasüdamikueemaldaja, köögiviljakoorija, mandoliin), aga küüslaugupressi oma mitte.. Kui ma saaks oma köögi uuesti planeerida, siis oleksid märksõnadeks TÖÖPIND ja PANIPAIGAD. Mõlemast jääb hetkel vajaka. Ja SUUR KÜLMIK, aga see on mul hetkel olemas, teeb hakkaja koka elu kõvasti paremaks.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-10-05 12:18:40
Küüslaugupressi asendab korralik peen riiv. Sama tulemus, ehk paremgi. Vähem sodi jääb üle.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-26 17:27:55
Nii, köögikujundajad. Siit saate ehk ideid: 8 kõrgelt auhinnatud kööki (USAs) Stiilinäide:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2015-02-19 00:16:55
Veel köögi stiilinäiteid: This 1956 Kitchen Hasn’t Been Touched For 50 Years - täiesti uhiuus köök aastast 1956. (Ei ole küll otseselt "millega olete OMA köögi juuures rahul" aga ei saanud jagamata ka jätta....
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-04-11 11:38:02
Siin päris toredaid ideid: 10 Chef Home Kitchens We'd Love to Cook In Mulle näiteks see Barefoot Contessa/Ina Garteni köök täitsa sobiks. Mina suure leti taga, pere ja sõbrad imetlemas ja ma neile hõrgutisi ette tõstmas :D :D :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >