Millega olete oma köögi juures rahul ja millega ei ole?

Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2008-07-03 19:03:59
Suuremat külmkappi tahaks ja elektripliiti ka. Muu kõik meeldib, kuna piisavalt ruumi ja valgust on.
Heleen
Postitusi: 302
Abikokk
2008-07-25 23:19:55
Mul on sellest jube kahju, et mul ei ole oma kööki :( Aga minu unelmate köök on selline, kus on suur tööpind, nõudepesumasin, rõdu/terrass, hea valgus ja palju panipaike, kuhu mahutaksin kõik oma tulevased koogivormid, pannid, potid jm. Eva kirjutas alguses, et ta sooviks madalamat tööpinda. Mina seevastu sooviksin just kõrgemat, sest uskuge mind, kui ikka on madal siis jääb kael allapoole vahtimisest haigeks :D Noh, ja võib ju selle detaili ka lisada, et ma olen Evast u. 20 cm pikem.

Armastus käib kõhu kaudu :)

Sussukas
Postitusi: 174
Abikokk
2008-07-26 09:05:03
Meie köögi tasapind on standartsest tsipa kõrgem- me mehega pikad ka ja tegime nii, et minul oleks mugav tööd teha. Seetõttu tõstsime ka nõudeka ja tavalise pesumasina kõrgemale, et ei tekiks seda "sodivahet". Minul on ka sellised naljakad seljavalud, et tekivad siis kui pikkaaega tavaliste jalanõudega käin- seega pean käima pidevalt kontsadega. Miks see nii on, pole arstid suutnud 10a. jooksul selgeks teha. Praegune köök on ajutine õnneks. Kui köök õigesse kohta läheb, tahan panna kogu tööpinna ja piliita-kraanikausi taha keraamilised plaadid. Praegu mul need vaid pliita juures. Aga kui poiss mikserdab, siis on kogu sein muna täis, katsu sa seda kuivand peast ära saada! Hiirte vastu võtsime meie kassid. Ootan aega, millal köök oma kohale saab, sest siis saan ka suure akna kööki. Praegune köök ilma aknata. Ja muidugi söögilauda. Ja otse kööki. Sellist suurt ja mõnusat. Boilerit tahaks, et mõnikord käsi sooja veega puhtaks lobistada. Ning sügavkülma kirstu. Lahtiseid riiuleid on 2- mõlemad maitseainete omad ja teevad köögile pool ringi peale. Ja valgustus- kogu tööpinna kohal peaks olema korralik valgustus. Ning loomulikult teine lüliti mahevalgustuse jaoks, et õhtul mehega koos romantiliselt teed juua.

Vanad inimesed on väikesed sellepärast, et neil on väikesed kepid

Edith
Postitusi: 218
Abikokk
2008-08-07 00:55:11
suurem tööpind on see mida igatsen. ja käepäraseid riiuleid võiks olla rohkem. samas olen rahul sellega, et kõik on kohe käe-jala juures

Kuidas teha ... ja miks? Sest ma saan

Enely100
Postitusi: 400
Abikokk
2008-08-07 20:33:54
Edith:
suurem tööpind on see mida igatsen. ja käepäraseid riiuleid võiks olla rohkem. samas olen rahul sellega, et kõik on kohe käe-jala juures
täiesti nõus...suuremat tööpinda on vaja...eriti, kui suurem kokkamine käsil...mulle meeldib midagi valmistades kõik vajalik selleks välja võtta...aga kõik need nõud ja toiduained ei taha ära mahtuda nii, et neid ei peaks üksteise otsa kuhjama
Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2008-08-08 08:34:31
Enely100:
Edith:
suurem tööpind on see mida igatsen. ja käepäraseid riiuleid võiks olla rohkem. samas olen rahul sellega, et kõik on kohe käe-jala juures
täiesti nõus...suuremat tööpinda on vaja...eriti, kui suurem kokkamine käsil...mulle meeldib midagi valmistades kõik vajalik selleks välja võtta...aga kõik need nõud ja toiduained ei taha ära mahtuda nii, et neid ei peaks üksteise otsa kuhjama
Ma igatseks üldse mingit tööpinda :D Nimelt ei mahu kuhugi, köök on imetilluke ja sinna on ennast veel laiutama asetanud suur puupliit ja pesumasin, nii et "tööpind" on pisike söögilaud.
Ulaturo
Postitusi: 14
Kokaõpilane
2008-08-08 15:16:51
Olen rahul vana tammepuust ümmarguse lauaga,hästi suur ja vajadusel saab lahti tõmmata ovaalseks.Praeguse köögiga on nurisemist küllaga, aga kuna on maja valmimine lõpusirgel, siis olen rohkem uurimas just uue köögi möbleerimise nippe.Olen hädas puupliidi otsinguga.Potsepp on leitud.Kindlasti tuleb leivaahjuga ja mitte väga suur.Võibolla on kellegil mõni ilus puupliit silma jäänud.Ettetänades abi eest väga.

Söön,et elada.

Katja
Postitusi: 386
Abikokk
2008-08-08 20:57:40
ma arvan, et sama laud, mis Ulaturo'l, on mindki maakodus ootamas.. ja ma ei jaksa ära oodata, millal selle oma sööginurka ära saan toodud. ja täna avastasin, et ma pole oma külmkapi-korraldusega rahul. 1)külmkapp on sahvris - silma alt ära ja köögis rohkem ruumi aga toiduainete kätte saamiseks pean 2 ust lahti tegema (sahvri oma ka) ja kuna sahvris on vähe ruumi ning külmik seda ruumi kütab, võtab külmkapp poole rohkem voolu et end maha jahutada. peab sahvri lahti lõhkuma ja üheks köögi nurgaks ehitama... 2) mul on ikka väga väike külmkapp.. liiga väike.

http://koogel-moogel.blogspot.com

Ulaturo
Postitusi: 14
Kokaõpilane
2008-08-08 22:05:12
Aitähh, Katja, et sahvrist juttu tegid. Meil on sahver just ka arutamisel ja mina arvasin ka seda,et hakkab soojendama. Otsustasime teha sopi sahvri seina, kuhu külmik mahutada. Ja seda ma ka ei tahtnud, et hakkan kahte ust avama, hindan mugavust ülekõige. Plaanis oli sügavkülmik sahvrisse panna, aga nüüd peab mõtlema natuke.

Söön,et elada.

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2008-09-10 11:13:32
Köögis on kolm tähtsat asja: puupliit, 90 cm laiad gaasipliit ja kraanikauss. Kraanikauss on eriti tore, sest alati oli häda suuremate pottide pesemisega. On ühe auguga, aga juurde saab tekitada lisana kaasas oleva plastmassist teise augu poolde kraanikaussi. Ja pliiti ei kujata ka enam väiksemana ette, eriti hoidistamise ajal. Veel on tähtis sahver. Täiesti asendamatu ja külmkapid on ka seal. Suvel läheb niikuinii natuke liiga soojaks, sestap külmikutega soojendamise pärast muretseda pole vaja. Kapiruumi on sellevõrra ka köögis vähem vaja.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>