Minu järjekordne vastupandamatu köögividin....

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2014-01-07 22:50:13
Jaa, Hulda tasub ära küll kui on pidev õunamoosi tegemine või ka õunakoogi tegemine. Meil mingi 3 aastat vist. Kui varem kulus 10 L moosipoti jaoks õunte koorimise-viilutamise peale tunde ja tunde, siis nüüd käib see nigut niuhti, ja sügiseti tuleb seda tegevust ette pea ülepäeva. Mina tõin ise endale paksude vahvlite masina. Nüüd igal laupäeval hommikuks vahvlid. Esimeseks katsetasin Jamie retseptiga ja päris head olid. Aga jõuluvana tõi keedab-koob-ja-küpsetab-masina. Ehk siis kannmikseri, mis kuumutab ja keedab ja teeb imevigureid. Peaaegu nagu Thermomix, aga väiksem ja odavam.

Zap*

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-02-14 01:15:52
Ma just sain teada et selline asi on olemas ja sain aaru et mul oleks seda vaja. No milleks milleks on vaja internetist kõiksugu asju leida....
Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2014-02-14 16:09:43
Minu viimased ostud, mis on juba asendamatuteks muutunud: Kuhn Rikoni kiirkeedupott - peamiselt kasutan veiselihapuljongi keetmiseks. Kuue tunni asemel läheb vaid kaks tundi ning elamine ei haise terve päeva lihakeeduse järgi :) Lisaks saan kartulid valmis 10 minutiga, peedid 20 minutiga jne. Suurepärane asi! Thermapen elektrooniline termomeeter - mõõdab -50 kuni 300 kraadini ja annab korrektse näidu paari sekundiga. Ots peab vaid mõni mm mõõdetavas asjas sees olema. Mulle vajalik liha küpsetamisel, samuti kohupiima ja jäätise valmistamisel... Kõige odavamalt saab Amazonist.
Oliivipuu
Postitusi: 144
Abikokk
2014-02-20 19:14:26
Austatud Fre! Palun täpsusta, mis ehmatus see on, mis on nii vastupandamatu? Mida sellega tehakse? Ette tänades!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-20 21:44:26
Oliivipuu:
Austatud Fre! Palun täpsusta, mis ehmatus see on, mis on nii vastupandamatu? Mida sellega tehakse? Ette tänades!
Le Creuseti võitoos :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-02-21 21:23:00
Huvitav, milleks see auk seal varre küljes, kui kogu toosi mõte on hoida võid õhuga kokku puutumast? Kui auk pole obligatoorne, siis saab funktsionaalselt sama asja, asetades väiksema tassi tagurpidi suurema sisse. Esteetiliselt pole lahendus muidugi võrreldav.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2014-05-15 20:15:48
Le Creuset õlipihusti. Metallist, töötab suruõhuga, mille saab ise sisse pumbata. Nagu õllevaat :) http://www.gourmetium.co.uk/le-creuset-misto-oil-spray.html

Profa köögipool

OlgaKa
Postitusi: 159
Abikokk
2014-05-16 15:32:47
Avastasin selle teema alles eile ja pean mainima, et veetsin päris arvestatava aja kammides läbi kõiki neid linke.. ja jõudsin järelduseni, et mul on vaja vähemalt pooli nendest vidinatest.

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm! Kaju Köök

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-05-19 18:33:42
OlgaKa:
Avastasin selle teema alles eile ja pean mainima, et veetsin päris arvestatava aja kammides läbi kõiki neid linke.. ja jõudsin järelduseni, et mul on vaja vähemalt pooli nendest vidinatest.
Aga hilisel saabumisel on teatud eelis, ilmselt ei jaksa keegi olemasolevat 11 alamlehte läbi kammida ;-). Ma vaatan ise et õlipihustit oleks vaja....
<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >