Minu järjekordne vastupandamatu köögividin....

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2012-05-14 12:07:43
No ei suutnud vastu panna, et hetkel sai ammuihaldatud veskeid partnerkaardiga 20% soodsamalt. Olen neid vist juba oma kaks aastat imetlemas käinud:

Lavendlimesi.blogspot.com

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2012-06-01 21:48:32
Ammu olen otsinud ühte kena koogialust, mis oleks ka piisavalt suur. Iittala õnneks otsustas ühe sellise välja anda :)

Lavendlimesi.blogspot.com

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2012-06-01 21:50:13
Issand- kuidas ma muuta saan seda posti nüüd.. kuidagi vigane sai :P Selle posti võiks ära kustutada nüüd:P

Lavendlimesi.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-17 00:34:34
Mina muretsesin ka paar väga vajalikku vidinat :) Alustuseks Kökskungeni üheliitrine mõõtekann, mis käib kenasti ka pliidi peale - mõnus kakaopiima soojendamiseks, või sulatamiseks jne jne. Lisaks ei suutnud vastu panna uutele Iittala Sarjaton-sarja kruusidele - senised kruusid olid peamiselt Muumi-sarja omad või üksikud. Nii ostsingi neli kruusi - ühe roosa, kaks punasavikarva ning ühe "kootud mustriga": Siin lähemalt:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2012-09-17 14:29:43
Pille:
Mina muretsesin ka paar väga vajalikku vidinat :) Alustuseks Kökskungeni üheliitrine mõõtekann, mis käib kenasti ka pliidi peale - mõnus kakaopiima soojendamiseks, või sulatamiseks jne jne.
Kas sellist on lootust Eestist ka kuskilt saada?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-17 19:14:16
Blondie:
Pille:
Mina muretsesin ka paar väga vajalikku vidinat :) Alustuseks Kökskungeni üheliitrine mõõtekann, mis käib kenasti ka pliidi peale - mõnus kakaopiima soojendamiseks, või sulatamiseks jne jne.
Kas sellist on lootust Eestist ka kuskilt saada?
Nuuuh, ikka saab. Ma ostsin selle endale nt Tallinna Kaubamaja köögitarvete osakonnast :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-09-18 01:21:29
Kaubamajas neid müüakse jah ja oli veel täiesti mõistliku hinnaga kui viimane kord vaatasin - olen seda ise kasutanud mõned aastad ja ostnud teise maamajapidamisse ja mitmed erinevatesse kingitustesse :) Väärt kopsik!
Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2012-10-22 21:53:19
Minu kirg on reisidelt "igasugu imelikke köögividinaid" tuua. Hiljutine Türgi reis lisas imelike asjade kogusse: 1) küüslauguriivi. Olen kasutanud ja leidsin, et asi on oluliselt parem kui küüslaugupress. Mingil mulle arusaamatul põhjusel ei jää selles riivis sellist massi küüslaugukesta järgi, mille puhastamisega vaeva on. Ehk teisisõnu - riivi on parem puhtaks pesta. Ah ja - ka moosis haudunud ingver sai sellega lõpuni kasutatud. Tavalise riiviga võrreldes pole küüned ohustatud. 2) pikk - üle panni pandav (36cm) riiv. Olen sellist ühe sõbranna soovil juba paar aastat otsinud, aga kahjuks seni tulutult. Uus ost veel nii värske, et ise pole katsetanud, kuid põhimõte siis, et paned üle panni/poti ja riivid otse valmistatava toidu sisse. 3) suur kaanega kopsik nimega "teesõel", mille ma ostsin marinaadi maitseainete jaoks. Hea, praktiline ja lollilt odav. 4) teekannu "siil" - ehk omalaadne sõel, mis asetetakse teekannu tila ette (kannu sees) - ei kalla teepuru välja. Proovimata - kodune kange tee kann on sõelaga. Ootan sünnipäeva - siis tuleb kasutusele suur kann, millel sõela pole.

Söömine on ainuke töö, mis toidab

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2012-12-13 17:10:19
Oh. Kuna mina olen õnnelik uue köögi omanik siis loomulikult on mu vastupandamatute vidinate nimekiri jube pikaks veninud. Jõuluvanalt ei tohiks mitu head aastat midagi loota. Aga mis põhiline- mul on nüüd Le Creuseti malmpada- häästi suur. Satin black emailiga, mis sobib ka praadimiseks. Nüüd teen kõik toidu peaaegu seal. Praadimine on luksus- üle kõrge ääre ei pritsi nii palju kui panniga. Oeh- sain nüüd ära kiidelda...

Lavendlimesi.blogspot.com

Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2012-12-22 17:38:10
Pille:
Blondie:
Pille:
Mina muretsesin ka paar väga vajalikku vidinat :) Alustuseks Kökskungeni üheliitrine mõõtekann, mis käib kenasti ka pliidi peale - mõnus kakaopiima soojendamiseks, või sulatamiseks jne jne.
Kas sellist on lootust Eestist ka kuskilt saada?
Nuuuh, ikka saab. Ma ostsin selle endale nt Tallinna Kaubamaja köögitarvete osakonnast :)
Aega läks kõvasti, aga sain ka täna lõpuks selle kannu omanikuks. Prismas oli ka olemas (ja ma kahtlustan, et soodsam kui Kaubamajas, sest muud köögitarbed, sh Iittala kraam, seal tavaliselt on). Tahaks kohe midagi mõõtma ja soojendama hakata, hehee. Õnneks tuleb sõbranna varsti külla ja hõõgvein juba ootab.
<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>