Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!

Minu järjekordne vastupandamatu köögividin....

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2011-05-31 00:46:15
Profa:
Puidust sõiravorm Sadama turu käsitööpoolelt. Selline mõistlik suurus, paras kasutada kui toorainekogusteks võtta 1L piima ja 500-600g kohupiima.
Ega Sa hinda mäleta? Küsisin mingilt firmalt hinda, aga nad ei ole võtnud vaevaks vastata. Samas on kodulehel kõik tooted viitega "küsi hinda ja muud infot". Ainult piltidest on tellimissoovi tekkimiseks vähevõitu. :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-05-31 09:33:54
Pille:
Profa:
Puidust sõiravorm Sadama turu käsitööpoolelt. Selline mõistlik suurus, paras kasutada kui toorainekogusteks võtta 1L piima ja 500-600g kohupiima.
Tahan kaaaa! Tore kuulda, et Sadama turul olemas..
Olemas :) Siinkohal suured tänud Sadama turu perenaisele ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2011-05-31 09:35:56
Seenekas:
Profa:
Puidust sõiravorm Sadama turu käsitööpoolelt. Selline mõistlik suurus, paras kasutada kui toorainekogusteks võtta 1L piima ja 500-600g kohupiima.
Ega Sa hinda mäleta? Küsisin mingilt firmalt hinda, aga nad ei ole võtnud vaevaks vastata. Samas on kodulehel kõik tooted viitega "küsi hinda ja muud infot". Ainult piltidest on tellimissoovi tekkimiseks vähevõitu. :)
Mäletan küll - mina ostsin 9 eurise, tunduvalt suurem oli 10.

Profa köögipool

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2011-05-31 17:59:28
Tänan, Profa!
Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2011-06-04 22:37:05
Minu viimane vastupandamatu vidin. Olen väga rahul. Kuivatatud pasta jääb nüüd kappi seisma ootama kaugeid aegu, kui ma enam mingil põhjusel ei viitsi kulutada 5 minutit värske taigna tegemiseks.

le D?ner

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-06-26 22:19:45
Minule kinkis ema juba Lihavõttepühade ajal maasikaotste eemaldamise pintsetid /tööriista/. Kuna karbi peal lubati lahkelt et tegemist on universaalse asjaga mis sobib ka kalaluude eemaldamiseks siis parema puudumisel testisin asjandust tükk aega kalade peal - tulutu frustratsioon. Nüüd aga ostsin paar kasti maasikaid ja ohsapoiss .... töötab nigu loom. Lisaks olen pikalt otsinud optimaalset viisi maasikate sügavkülma tarbeks purustamise jaoks - terved võtavad liialt ruumi, saumikseriga on liiga vedel, mullune hakklihamasin oli enam vähem sobiv lahendus, aga siiski oleks suuremad tükid OK olnud. Seekord proovisin KA sliceriga ja jäin tulemusega väga rahule, parajalt plögased õhemad viilud. Tundub, et maasikate sügavkülmutamise toolkit on mul nüüd viimase peal. Tüdruk treis silte ka, ikka maasikad vaheldumisi siltidega masikad ja maasikat.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-12-03 10:51:57
Ma olen nüüd siin viimasel ajal erinevatel põhjustel väga palju puljongit keetnud ja olemasolevad kurnlusikad-vahukulbid ei rahuldanud mind enam. Kõik olid liiga suure auguga, nii et vahu koorimine oli väga vaevarikas. Korraliku vahukulbi leidmine osutus raskemaks, kui arvasin. Esiteks ei olnud neid mitmes poes ja teiseks ei meeldinud mulle nähtud eksemplarid. Lõpuks ostsin Stockist Rösle vahukulbi. Imeilus ja tegi töö palju lihtsamaks.. Brabantia segamiskausse olen ka ostnud mõned - tahtsin väga roostevabu metallkausse ja nende puhul oli boonuseks libisemiskindel põhi. Mõlema ülalnimetatud toote miinuseks on nende hind muidugi :O Näiteks vahukulbi hinna õigustamiseks pean nüüd vist järgmised poolteist aastat perele vaid enda keedetud puljongist suppe tegema :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2011-12-03 16:36:19
Kas see vahukulp on see, millel on keskel ainult mõned augud? Minul on nende vahukulpidega ka alati probleeme, lõpuks kasutan ikka ühte suurt supilusikat:D Aga sellega tuleb palju vedeliku ka potist kaasa... soovitage mulle ka mõnda head vahukulpi:)

Ilse köögis

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2011-12-03 18:08:12
Pille:
Ma olen nüüd siin viimasel ajal erinevatel põhjustel väga palju puljongit keetnud ja olemasolevad kurnlusikad-vahukulbid ei rahuldanud mind enam. Kõik olid liiga suure auguga, nii et vahu koorimine oli väga vaevarikas. Korraliku vahukulbi leidmine osutus raskemaks, kui arvasin. Esiteks ei olnud neid mitmes poes ja teiseks ei meeldinud mulle nähtud eksemplarid. Lõpuks ostsin Stockist Rösle vahukulbi. Imeilus ja tegi töö palju lihtsamaks.. Brabantia segamiskausse olen ka ostnud mõned - tahtsin väga roostevabu metallkausse ja nende puhul oli boonuseks libisemiskindel põhi. Mõlema ülalnimetatud toote miinuseks on nende hind muidugi :O Näiteks vahukulbi hinna õigustamiseks pean nüüd vist järgmised poolteist aastat perele vaid enda keedetud puljongist suppe tegema :D
Ma ei saa kunagi ilusatele asjadele vastu. Ma ostsin Rösle köögitermomeetri vahukommide tegemisel suhkru temperatuuri mõõtmiseks. Õnneks on see natuke universaalsem, kui ainult suhkrutermomeeter aga selle hinna õigustamiseks pean ma neid vahukomme vist nurga peal müüma hakkama :)

le D?ner

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2011-12-03 18:16:53
Kaubamajas müüakse roostevabasid kausse ka sellise brändi alt nagu Kökskungen. Samuti kummiga kaetud põhi, aga hind on palju palju parem kui Brabantia omadel.

Kätrini kokkamispäevik

<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 >>