Minu järjekordne vastupandamatu köögividin....

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2012-02-25 22:48:11
Mul on plaan järgmiseks vastupandamatuks köögividinaks röster osta. Kas rösteri puhul on midagi, mida silmas pidada? Võimsus? Reguleeritavus? Hetkel on mulle see Kenwoodi kMix sarja oma silma jäänud.

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-02-25 22:51:37
Spiidi:
Mul on plaan järgmiseks vastupandamatuks köögividinaks röster osta. Kas rösteri puhul on midagi, mida silmas pidada? Võimsus? Reguleeritavus? Hetkel on mulle see Kenwoodi kMix sarja oma silma jäänud.
Mina ostsin endale eelmisel nädalal röstri - mul kahjuks ikka ei ole seda pudrusoolikat ja hommikuti unistan röstsaiast juustu ja greibi- või apelsinimarmelaadiga :) Valik langes taanlaste Bodumile, aga seda puhtalt seepärast, et oli ilus ja sobis kööki :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-02-27 13:09:14
Olen palju röstreid vahetanud. Kaine mõistus ütleb, et võiks olla purusahtel, reguleeritava laiusega vahed (st. et ka paksemaid viile saaks panna), kuklirest, väljaviskamisnupp ja eriti šeff oleks see võileivahoidik (selline kahe poolega, paned sändvitsi vahe, klõpsad kokku ja libistad rösterise).

Zap*

Domori
Postitusi: 99
Kokaõpilane
2012-02-27 14:08:04
Laupäeval oli meil köögiteemaline shoppamine :). Täiendasime oma serviisi paari taldrikuga ja uue asjana ostsime pastataldrikud. Lisavidinana võtsime kaasa vildist leivakorvi firmalt Menu. Pood, kus käisime on tõeliselt mõnus, raha säästmiseks on parem seda üldse vältida või siis püüda järgida plaani. Mõnusat suur ja suure valikuga ja on tõeliselt raske sealt väljuda, midagi ostmata. Hiljutise kolimise käigus täiendas abikaasa köögividinate valikut ühe disainividinaga, nimelt kozioli pannilabidaga.
Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2012-02-27 17:32:47
Spiidi:
Mul on plaan järgmiseks vastupandamatuks köögividinaks röster osta. Kas rösteri puhul on midagi, mida silmas pidada? Võimsus? Reguleeritavus? Hetkel on mulle see Kenwoodi kMix sarja oma silma jäänud.
Me tegime selle vea, et on 2-viilu röster, aga meil 2-peale oleks vaja ilmselt 4 viilu oma...

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Gretithy
Postitusi: 133
Abikokk
2012-03-12 23:23:43
Üritan mitte väga palju köögividinaid osta, aga nii raske on mitte. Üks viimaseid oste, mida ma vaid paar korda kasutanud olen, oli slow cooker. Kuidas see küll eesti keeles oleks? Aeg-keetja, nagu kiirkeetja vastand? Iseenesest on ju tegemist imelise toiduvalmistajaga, kuhu panen toituained sisse ja see siis küpsetab neid aeglaselt 7-8 tundi. Harva, aga tean ma, mida ma 7-8 tunni pärast süüa tahan ja nädala sees peale tööpäeva küll ei taha tunde oodata, kuni õhtusööki saab. Seetõttu olengi seda vaid paar korda vaid nädalavahetustel kasutanud ja masin ise kogub rohkem tolmu. Õnneks ostsin selle soodukaga ja maksis ainult 17 naela (umbes 20 Eurot). (pilt internetist laenatud)
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-03-13 14:04:11
Ühelt poolt nutikas asi, teiselt poolt - mina ei julgeks sisselülitatud elektripotti tööle jätta kodust lahkumise ajaks...

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Gretithy
Postitusi: 133
Abikokk
2012-03-13 14:35:13
Netcat:
Ühelt poolt nutikas asi, teiselt poolt - mina ei julgeks sisselülitatud elektripotti tööle jätta kodust lahkumise ajaks...
Täpselt, seetõttu olengi seda vaid kasutanud nädalavahetustel, kui ise olen kodus olnud. Peaks see nädalavahetus jälle tolmu pealt pühkima ja proovima, kas ikka veel töötab :)
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2012-04-03 14:50:56
Nädalavahetuses soetasin endale blenderi- Stollar BBL550 praegu olen küll väga rahul-võimsust jätkub ja puhastada on ka imelihtne :)

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2012-04-04 09:33:18
Netcat:
Ühelt poolt nutikas asi, teiselt poolt - mina ei julgeks sisselülitatud elektripotti tööle jätta kodust lahkumise ajaks...
Ma olen olnud ka natuke mures aga kasutasin algselt nädalavahetustel kuid nüüd olen aeg-ajal jätnud ka u 5 h omapäi :) Olen pannud poti keset keraamilist pliidiplaati. Väga mugav on ta igal juhul. Kindlalt kuulub nn koka mugavuspaketti. Selle poti kasuks räägib ka vähene elektritarbimine võrreldes praeahjuga. Viimast kardan ma hoopis rohkem tööle jätta või panna tööle taimeriga kui ise ära olen kodust(kuigi olen kasutanud).

kiilikese köögikatsetused

<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>