Film: Julie ja Julia

Reglisse
Postitusi: 168
Abikokk
2010-03-12 21:38:51
Vaatasime n?dalavahetusel, ja super armas film on, Meryl Streep on lihtsalt sellesse rolli loodud ja v?ga naturaalne :)
Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2010-03-14 07:34:46
Pille:
Ma lihtsalt ohkan siin korra, et mina pean vist ootama, kuni film dvd-le jõuab. No lihtsalt ei suuda hetkel logistiliselt välja mõelda, mismoodi ma (ideaalis koos Kristjaniga) kinno seda filmi vaatama jõuaksin. Lapsehoidmise teema, noh... (Eriti ebaaus on see, et ma teadsin Julie blogist ilmselt ammu enne teisi eestlasi - kui ma 2005. a. juunis inglise keeles blogima hakkasin, siis oli Julie juba kõva tegija. No ja nüüd saab minust viimane toiduhuviline eestlane, kes filmi näeb :( :D).
Mis selle blogi aadress on, Pille? Viskaksin ka pilgu peale.

http://jucjaco.blogspot.com/

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-14 08:47:09
Juc:
Pille:
Ma lihtsalt ohkan siin korra, et mina pean vist ootama, kuni film dvd-le jõuab. No lihtsalt ei suuda hetkel logistiliselt välja mõelda, mismoodi ma (ideaalis koos Kristjaniga) kinno seda filmi vaatama jõuaksin. Lapsehoidmise teema, noh... (Eriti ebaaus on see, et ma teadsin Julie blogist ilmselt ammu enne teisi eestlasi - kui ma 2005. a. juunis inglise keeles blogima hakkasin, siis oli Julie juba kõva tegija. No ja nüüd saab minust viimane toiduhuviline eestlane, kes filmi näeb :( :D).
Mis selle blogi aadress on, Pille? Viskaksin ka pilgu peale.
The Julie/Julia Project.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Andra
Postitusi: 74
Kokaõpilane
2010-03-15 01:36:34
Just lõpetasin filmi vaatamise. Päris tore oli, kuigi ka minu arust ei olnud väga naljakas, pigem lihtsalt üks muhe mõnus armas film.
Netcat:
Paljud inimesed räägivad, et neile meeldis filmis eelkõige Julia osa ja kõik Juliesse puutuv oli mõttetu ning võinuks hoopis olemata olla. Ma nii ei arva. Minumeelest mängis Meryl Streep natukene üle ning muutis Julia tegevuskuju tüütuks oma karikatuurses üheplaanilisuses. Tema abikaasa pidi küll olema üks äärmiselt kannatlik ja vagur inimene.
Meryl Streep - super! Kuigi vahepeal tõesti hakkas natuke närvidele käima, aga ju see oligi see karakter, mida ta pidi edasi andma. Nõustun ka selles osas, et Juliesse puutuv ei olnud mõttetu. Julia tugevalt eristuv karakter oleks ilma Julie´ta võib-olla tüütuks muutunud. Tõenäoliselt vaatan kunagi uuesti.

http://pliiditaga.blogspot.com

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-04-13 21:20:30
ma vaatasin mõni aeg tagasi. vaadata kõlbas, Meryl Streep oli ok, teine tütarlaps ka. mis mind rohkem häiris oli see, et otsad jäid nagu lahti. tegi süüa, väga tubli. tööl käis ka edasi, ka tubli. Juliale blogi ja mõte ei meeldinud. ja siis sai film äkki otsa...:(

Da Vahtra Residence

<< 1 | 2 | 3 | 4 >