Film: Julie ja Julia

Marink
Postitusi: 48
Kokaõpilane
2009-09-29 15:21:42
Mina ostsin raamatu ja nüüd loen. Täitsa OK on, kuid mind natukene häirib ropp suuvärk, mida Julie kasutab. Kes filmi näinud, kas seal on samuti? Raamatu ostuga Rahva Raamatust anti kaasa 2 sooduskupongi kinopiletitel. Tõenäoliselt lähen ka filmi vaatama.
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-09-29 15:45:04
Marink:
Mina ostsin raamatu ja nüüd loen. Täitsa OK on, kuid mind natukene häirib ropp suuvärk, mida Julie kasutab. Kes filmi näinud, kas seal on samuti? Raamatu ostuga Rahva Raamatust anti kaasa 2 sooduskupongi kinopiletitel. Tõenäoliselt lähen ka filmi vaatama.
Ropp suuvärk? :O

Zap*

Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2009-09-29 22:40:42
mina ostsin ka raamatu. ja täna käisin filmi vaatamas. mul oli hea meel, et raamatu enne läbi lugesin kui filmi nägin, sest film oli kaasakiskuvam. mõned muudatused olid sisse toodud aga jutustusena oligi sujuvam-põnevam. ja naljakam!!! ka Julia Childi elu oli rohkem välja toodud (enne raamatut ma muidugi ei teadnudki kes JC on... :) ) et siis jah - film meeldis väga, raamat mitte niiväga :) ropp suuvärk mind küll ei häirinud, sest tegelikult ei pannud seda väga tähelegi. (võibolla on asi ka selles, et värskelt on "musta pori näkku" lõpetatud :D)

http://kardemon.blogspot.com

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2009-09-30 08:04:13
tundub, et ma olen loomu poolest ropp, a miskit roppust ei pannud ma raamatus tähele, lugesin toda küll inglise keeles, ja paralleelselt oli kõrval üks Bourdaini raamat, niiet esimese raamatu roppus ei pääsenud kuskilt mõjule :)
Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2009-10-01 10:40:29
Ma käisin eile mehega seda filmi vaatamas. Mõlemad hirnusime nagu segased. Samas mulle läks film vägagi hinge. Natukene pures. Ahjaa.. Soovitus: enne filmi vaatamist sööge kõht korrallikult täis! ;)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2009-10-01 11:22:26
ma just mõtlesin, et kas see on väga naisteks, et kas meest üldse kaasa kutsuda tasub. Vist siiski?
Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2009-10-02 13:54:35
Triin:
ma just mõtlesin, et kas see on väga naisteks, et kas meest üldse kaasa kutsuda tasub. Vist siiski?
Ma arvan, et kui pole tegu väga "ainult-action-filmid-palun" meestüübiga, siis soovitan mehe kindlasti kaasa tirida. :) Ei ole see nüüd nii naistekas ühti. Ja parajalt hea vürtsika huumoriga ka. :) Ainult. Sööda tal enne kõht täis! ;) Muidu kokkad pärast terve öö boeuf bourguignoni!

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-10-12 00:13:58
Silx:
.... Mõlemad hirnusime nagu segased. Samas mulle läks film vägagi hinge...
Tundub, et ma ei peagi omapoolse kommentaari ja arvamuse vormimisega väga vaeva nägema, keegi on juba kenasti ette jõudnud. Äärmiselt mõnus film, naljakas, soe, hingeminev jne. Võrratud näitlejad. Meryl Streep on 1.68 pikk, kas te kujutate ette kuidas kõiki võttepaikades olevaid lauajalgu lühemaks saeti ja madalaid töötasapindu ehitati selleks, et ta sellise hiidnaisena paistaks. Edit. Uudishimu ei andnud rahu. Julia Child olevat olnud 6 jalga ja 2 tolli pikk. Säästan teie konverteerimisvaeva, see on 188 cm....
Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2009-10-12 14:11:45
Käisin minagi seda filmi vaatamas. Väga mõnus film, läks hinge. Minu jaoks küll väga naljakas ei olnud (võibolla olid lootused juba väga kõrgel :D ) aga vaatmist tasus igal juhul! Mehele ka meeldis, kuigi kartsin, et tal hakkab seal igav :D Ja söögiisu tuli väga-väga peale :D
Kaneelikang
Postitusi: 83
Kokaõpilane
2009-10-12 21:01:27
Minul ka see film vaadatud. Nautisin sellest iga viimset kui minutit. Mulle meeldis sisu ja mulle meeldis loomulikult Meryl Streep. Võrratu näitleja.
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>