alternatiivne toiduvalmistamne

Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2010-01-29 14:07:59

http://kardemon.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-06-02 15:49:01
Too "labidapann" on väga lahe, Kardemon :) Mulle saadeti täna PR-link video juurde, kus demonstreeritakse lasanje küpsetamist nõudepesumasinas. Äkki on kellelgi ahi katki läinud, ent samas kange soov ise lasanjet teha :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-06-02 17:00:40
Haa. Muuseas on olemas selline imepliit nagu Candy Trio, milles ülemise ukse taga on ahi ja alumises nõudepesur. Ilmselt võib hajameelsel perenaisel vahetevahel segi ka minna...

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-06-02 17:09:03
muidu lahe idee-aga no millepärast ta sinna seda pesuvahendit pani :O ma selles fooliumi lappamises küll nii kindel ei oleks...

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-06-02 17:15:43
Tziiki:
muidu lahe idee-aga no millepärast ta sinna seda pesuvahendit pani :O ma selles fooliumi lappamises küll nii kindel ei oleks...
Nõud oli ju vaja ka ära pesta :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-06-02 17:22:16
Pille:
Tziiki:
muidu lahe idee-aga no millepärast ta sinna seda pesuvahendit pani :O ma selles fooliumi lappamises küll nii kindel ei oleks...
Nõud oli ju vaja ka ära pesta :)
Mulle ei tundu kohe üldse mitte isuäratav panna toit koos mustade nõude ja seebiga ligunema :)

le D?ner

Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2010-08-28 17:11:06
igaks juhuks täpsustan, et pilt pole meie köögist, vaid internetiavarusest :)

http://kardemon.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-23 09:42:57
Oh jah: Electrolux soovitab jõulupraadi teha nõudepesumasinas :O

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-12-23 16:08:02
Mulle meeldib inimeste leidlikkus alternatiivide leidmisel, seda juhul kui muud varianti ei ole (olen isegi pelmeene mikrouunis viinapitsides teinud), näiteks matkal leiutatud lahendused a la muna labidal on ok, aga ma ei ole kunagi viitsinud leiutada siis kui vahendid on olemas, ma eeldan et nõudepesumasinat omaval inimesel on ka pliit ja praeahi:) See lõhnab juba ilmselgelt igavuse järgi, mida võiks mõne muu tegevusega hoopis sisustada.

Profa köögipool

Edith
Postitusi: 218
Abikokk
2011-01-02 13:03:39
Profa:
Mulle meeldib inimeste leidlikkus alternatiivide leidmisel, seda juhul kui muud varianti ei ole (olen isegi pelmeene mikrouunis viinapitsides teinud), näiteks matkal leiutatud lahendused a la muna labidal on ok, aga ma ei ole kunagi viitsinud leiutada siis kui vahendid on olemas, ma eeldan et nõudepesumasinat omaval inimesel on ka pliit ja praeahi:) See lõhnab juba ilmselgelt igavuse järgi, mida võiks mõne muu tegevusega hoopis sisustada.
noh samas võib seda võtta ka kui slow cook ahju ja energia kokkuhoidu. kui asi on veekindlalt pakkitud (see fooliumi keeratud lassanje küll veekindel välja ei näinud) siis miks mitte. palju vähem sodimist erinevate masinate vahel (plus saab toidutegemise käigus tekkinud nõud kohe puhtaks ka :)

Kuidas teha ... ja miks? Sest ma saan

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>