alternatiivne toiduvalmistamne

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-11-17 11:38:24
Netcat:
Marju:
Meenus veel, et hiljuti oli kahe sõbraga jututeemaks alternatiivset söögiriistad, kui salat on ostetud, aga lusikat pole. Täitsa asja ära ajav vahend pidavat olema kohupiimakreemi topsi see tugevamast fooliumist vms kaas, mille saab siis kuidagi sobilikuks voltida. Minu enda viimase aja kõige veidram lusikas oli üllatusmuna tops. See oli ainus asi, mis mu autos vähegi lusika funktsiooniga eset meenutas..
Kui salat on ostetud, aga lusikat pole, siis tuleb osta näkileiba. Seda saab edukalt lusika eest kasutada ja lõpuks ka ära süüa.
Tavaline viilutatud leib (no mingi tihkem peenleib) ajab ka asja ära. Korduvalt järele proovitud :P Aga väga lahe teema, aitäh algatajale ja kaasarääkijatele!!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2008-11-17 12:50:43
Netcat:
Marju:
Meenus veel, et hiljuti oli kahe sõbraga jututeemaks alternatiivset söögiriistad, kui salat on ostetud, aga lusikat pole. Täitsa asja ära ajav vahend pidavat olema kohupiimakreemi topsi see tugevamast fooliumist vms kaas, mille saab siis kuidagi sobilikuks voltida. Minu enda viimase aja kõige veidram lusikas oli üllatusmuna tops. See oli ainus asi, mis mu autos vähegi lusika funktsiooniga eset meenutas..
Kui salat on ostetud, aga lusikat pole, siis tuleb osta näkileiba. Seda saab edukalt lusika eest kasutada ja lõpuks ka ära süüa.
Usun, et kui mul oleks poes meeles, et salati söömiseks on mingit asja vaja, siis ostaksingi lusika :)
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2008-11-17 14:00:32
Mina olen kunagi kopsiku sees saunakerise peal mune keetnud. Said valmis küll! Ja lapsena sai küünlaleegi peal "röstsaia" tehtud.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-11-17 14:08:22
Tiina:
Ja lapsena sai küünlaleegi peal "röstsaia" tehtud.
Pioneerilaagris sai selleks ikka triikrauda kasutatud :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-11-17 14:10:27
Pille:
Tiina:
Ja lapsena sai küünlaleegi peal "röstsaia" tehtud.
Pioneerilaagris* sai selleks ikka triikrauda kasutatud :P
PS Kasvatajate eest salaja, muidugi.. * 1 aasta Lüllemäel, 7 suve Tabasalus, lisaks igasugu aktiivlaagrid Karepal (laululaagrid, rohelise vilenööri klubi laager jms)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Katja
Postitusi: 386
Abikokk
2008-11-17 16:35:42
küünlaleegil vahukommide kärsatamine pole vist eriline alternatiivsus...

http://koogel-moogel.blogspot.com

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2008-11-17 16:46:07
Pille:
Pille:
Tiina:
Ja lapsena sai küünlaleegi peal "röstsaia" tehtud.
Pioneerilaagris* sai selleks ikka triikrauda kasutatud :P
PS Kasvatajate eest salaja, muidugi.. * 1 aasta Lüllemäel, 7 suve Tabasalus, lisaks igasugu aktiivlaagrid Karepal (laululaagrid, rohelise vilenööri klubi laager jms)
Ka minu triikraua-röstsaia kogemused jäävad sinna varasemate Tabasalu laagri suvede (kah vast mingi 4-5?) aega. Ehk käisime koos diskolgi? ;)
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-11-17 17:06:43
Kunagi oli meesteajakirjas Maxim lausa pikk õpetus selle kohta, et kuidas viia kallim romantilisele piknikule autoga. Enne tuleb lõhe või forell maitsestada ja fooliumisse keerata ning auto kapoti all õigesse kohta asetada. Ja siis oli toodud valik marsruute, mille jooksul toit kenasti valmib ja mis lõpevad maalilises kohakeses, kus kapott avada.
Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2008-11-17 19:09:58
Fre:
Kunagi oli meesteajakirjas Maxim lausa pikk õpetus selle kohta, et kuidas viia kallim romantilisele piknikule autoga. Enne tuleb lõhe või forell maitsestada ja fooliumisse keerata ning auto kapoti all õigesse kohta asetada. Ja siis oli toodud valik marsruute, mille jooksul toit kenasti valmib ja mis lõpevad maalilises kohakeses, kus kapott avada.
:D :D
Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2008-11-17 22:16:29
Marju:
Fre:
Kunagi oli meesteajakirjas Maxim lausa pikk õpetus selle kohta, et kuidas viia kallim romantilisele piknikule autoga. Enne tuleb lõhe või forell maitsestada ja fooliumisse keerata ning auto kapoti all õigesse kohta asetada. Ja siis oli toodud valik marsruute, mille jooksul toit kenasti valmib ja mis lõpevad maalilises kohakeses, kus kapott avada.
:D :D
:D:D:D nonii, nüüd arvutame nt. lambale ka marsruudid ja :D

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>