Poest positiivset (ehk õnnestunud ostud)

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2014-09-21 01:56:19
Nõmme turult pisikeses purgis adžika. Selles kõige laiemas reas õues, kus mõlemal pool letid, müüja on väljanägemiselt kõige vanem provva turul. Tomat, mädarõigas, küüslauk. Terav elamus, aga väga hea.

Profa köögipool

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2014-10-03 18:25:04
Jaani keedetud kondentspiim. Kes proovinud on? Kiidate heaks? Mind poe kondentspiima puhul häirib natuke see piimapulbri maitse/tunne, kuidas keedetud kondentspiimal sellega on? Muidu teen kondentspiima ise aga see on natuke tüütu pikk protsess.

le D?ner

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2014-10-03 20:41:01
Spiidi:
Jaani keedetud kondentspiim. Kes proovinud on? Kiidate heaks? Mind poe kondentspiima puhul häirib natuke see piimapulbri maitse/tunne, kuidas keedetud kondentspiimal sellega on? Muidu teen kondentspiima ise aga see on natuke tüütu pikk protsess.
Mulle väga meeldib ja maitseb. Samas, maitseb ka tavaline poe kondenspiim.
Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2014-10-03 21:03:12
Aniitram:
Spiidi:
Jaani keedetud kondentspiim. Kes proovinud on? Kiidate heaks? Mind poe kondentspiima puhul häirib natuke see piimapulbri maitse/tunne, kuidas keedetud kondentspiimal sellega on? Muidu teen kondentspiima ise aga see on natuke tüütu pikk protsess.
Mulle väga meeldib ja maitseb. Samas, maitseb ka tavaline poe kondenspiim.
Aniitram, ma kusjuures küsisin seda just selleks, et Su blogist iiriseattega juustukooki teha. See on nii isuäratav :)

le D?ner

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-10-17 01:31:17
Minu uus addiktsioon: Kusjuures veel light toode, issand hoidku. Aga kui külmkappi sattub siis lihtsalt jupitan järjest ära ja pistan pintslisse. Äkki on hea et light on?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-10-22 17:06:18
Mulle meeldis Pagar Võtaks! kihiline küpsis. Võiga tehtud, ei ühtegi mittevajalikku koostisainet, maitsev. Ostsin BioMarketist, ilmselt müügil ka mujal. Kui ma kunagi veel rase olin, ostsin kuulsa kondiitri Kuno Plaani omi. Sildil oli suur hoiatus, et lastele ja rasedatele ei soovitata, kuna kasutati asovärvisisaldusega moosi!?!?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-10-24 14:58:40
Ei ole kunagi sellest KP fenomenist aru saanud muide. Tema legendiks saamisel on ilmselt suurema osa tööst teinud sovetiaja krooniline defitsiit ja võrdlusvõimaluse puudumine. See selleks, et teemasse jääda, tahtsin tegelikult teada anda, et mulle meeldib viimasel ajal neid kihilisi küpsiseid tarvitada kombinatsioonis Farmi mangopudinguga. Omaette on too viimane kuidagi mitte eriti... muljetavaldav, aga hapu moosi ja tumeda šokolaadiga küpsis pakub head kontrasti.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2014-11-04 10:23:39
Kusagil justkui oli juttu Saaremaa karulauguvõist. Tõesti väga mõnus röstitud leiva peal. Oli Rimis soodushinnaga u 1.80, muidu vist pigem kõvasti üle kahe euro.
Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2014-11-05 22:58:28
Kes parmesani armastab, neile teadmiseks, et hetkel on Stockmannis kõva laabijuust, vist oli grana padano, eriti soodsa hinnaga!

Jazzino. teen. naudin.

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2014-11-14 14:43:08
Ühinen kiitustega Gustavi Creme Brulee tordi osas. Siiralt kahju, et teised tordid pole sellise koostisega, et torti osta kõlbaks. Varem on minu ostukõlbuliku poekoogi/tordi nimekirjas olnud vaid Eesti Pagari Meekook. Nüüd siis ka eelmainitud Gustavi oma. Aga tegelikult tahtsin hoopis positiivset rääkida Ritter Sport 73% tumeda šokolaadi puhul. No jube hea- tõesti. Mõned väga tumedad on liiga hapud, aga see on väga hea ja mittehapu ning lisaks väga siidise tekstuuriga. Ja hind oli ka oma 1.45/100g päris ok. Arvestades, et Fazeri 70% block on juba mõnelpool lausa 1.65...

Lavendlimesi.blogspot.com

<< 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 >>