Poest positiivset (ehk õnnestunud ostud)

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2014-08-15 23:41:14
Uus leid- Ukraina halvaa vaniljega Prismast. Kuna Ali-Baba on nii kohutav halvaa siis olen väga hell halvaade suhtes. Aga see leid (abikaasa ostis) on pehme ja sussulav päevalillehalvaa, millel on väga hea maitse. Isegi pakend on ilus- selline kreemkollase ja valge kooslus, sekka kuldset. Koostis: röstitud, purustatud päevalilleseemned 53,8%, suhkur, tärklisesiirup, Carlina juure ekstrakt (keelikurohi?), lõhna- ja maitseained, vanilliekstrakt. Ja keda tänama peab, et veel mõni asi on päriselt ka suhkruga...

Lavendlimesi.blogspot.com

marram
Postitusi: 11
Kokaõpilane
2014-09-02 21:20:13
vigala juust! ma olen suur juustusõber, aga kõik laiatarbejuustud on liiga soolased, tihtipeale vale tekstuuriga ja ülehinnatud. see vigala oma aga on just selline... õige, noh:)
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2014-09-06 21:02:35
Hiiu pagari meekook oli väga maitsev, mõnusalt mahlane ja maitsekas.

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2014-09-06 21:55:49
Gustavi creme brulee tort. Ma valisin poes tordileti ääres tund aega torti, aga kõigi koostisosade nimekiri oli hirmuäratavalt pikk ja ebameeldiv. Aga see tort koosnes ainult osistest, mida ma suudan välja hääldada (nagu rõõsk koor, šokolaad ja või) ja peale selle maitses jumalikult. Iga makstud senti väärt.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-09-07 13:04:19
Tiina:
Gustavi creme brulee tort. Ma valisin poes tordileti ääres tund aega torti, aga kõigi koostisosade nimekiri oli hirmuäratavalt pikk ja ebameeldiv. Aga see tort koosnes ainult osistest, mida ma suudan välja hääldada (nagu rõõsk koor, šokolaad ja või) ja peale selle maitses jumalikult. Iga makstud senti väärt.
Tiina, ma läksin alt nende trühvlitordiga kahjuks. Sama seis, lugesin leti ees tund aega koostisainete nimekirja ja mitu teist kooki (a la Kuno Plaani kohupiimakook) läksid riiulile tagasi. Kahjuks jäi trühvlitort söömata, sest kondiiter oli natuke liiga lahke käega seda brändit sinna lisanud. Ikka VÄGA lahke käega, nii et isegi täiskasvanud ahhetasid, lastest rääkimata :( :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2014-09-08 01:03:23
Pille:
Tiina:
Gustavi creme brulee tort. Ma valisin poes tordileti ääres tund aega torti, aga kõigi koostisosade nimekiri oli hirmuäratavalt pikk ja ebameeldiv. Aga see tort koosnes ainult osistest, mida ma suudan välja hääldada (nagu rõõsk koor, šokolaad ja või) ja peale selle maitses jumalikult. Iga makstud senti väärt.
Tiina, ma läksin alt nende trühvlitordiga kahjuks. Sama seis, lugesin leti ees tund aega koostisainete nimekirja ja mitu teist kooki (a la Kuno Plaani kohupiimakook) läksid riiulile tagasi. Kahjuks jäi trühvlitort söömata, sest kondiiter oli natuke liiga lahke käega seda brändit sinna lisanud. Ikka VÄGA lahke käega, nii et isegi täiskasvanud ahhetasid, lastest rääkimata :( :)
Creme br?lée tort on väga maitsev, samas juustutort hapukoorekreemiga maitseb mulle veelgi rohkem. Britatort on ka hea. Kui on vaja kindla peale minna, siis Gustav on minu esimene valik. Trühvlitorti maitsenud ei ole...

Liisi Blogi

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-09-11 00:08:36
Sekundeerin brüleekreemitorti. See on tõepoolest värskendavalt normaalse koostisega ja hea maitsega. Brita on nad kahjuks margariini ja taimse vahuga ära rikkunud. Kui see trühvlitort oli Old Truffe, siis koostise järgi on seal jamaika rumm, mitte brändi. Ise pole proovinud, aga nüüd tuli just kiusatus järele proovida. Üks noot nende brüleekreemitordi kohta, et seda on maru raske transportida, kui olete jalgsi liikuv inimene. Nimelt kipub see kaunistus sealt pealt libisema vähemagi kallutamise korral nagu vesi hane seljast. Ühesõnaga ettevaatust.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-09-11 00:37:52
Liisi:
Pille:
Tiina:
Gustavi creme brulee tort. Ma valisin poes tordileti ääres tund aega torti, aga kõigi koostisosade nimekiri oli hirmuäratavalt pikk ja ebameeldiv. Aga see tort koosnes ainult osistest, mida ma suudan välja hääldada (nagu rõõsk koor, šokolaad ja või) ja peale selle maitses jumalikult. Iga makstud senti väärt.
Tiina, ma läksin alt nende trühvlitordiga kahjuks. Sama seis, lugesin leti ees tund aega koostisainete nimekirja ja mitu teist kooki (a la Kuno Plaani kohupiimakook) läksid riiulile tagasi. Kahjuks jäi trühvlitort söömata, sest kondiiter oli natuke liiga lahke käega seda brändit sinna lisanud. Ikka VÄGA lahke käega, nii et isegi täiskasvanud ahhetasid, lastest rääkimata :( :)
Creme br?lée tort on väga maitsev, samas juustutort hapukoorekreemiga maitseb mulle veelgi rohkem. Britatort on ka hea. Kui on vaja kindla peale minna, siis Gustav on minu esimene valik. Trühvlitorti maitsenud ei ole...
Nii, võib-olla sattus meile kehvake juustutort, aga eile ostetud tort oli ropult magus ja kuidagi väga tiheda ja raske konsistentsiga. Viisin Mammale 93. sünnipäevaks, talle meeldis ja tädile ka, aga ju ma olen oma tortidega ära hellitatud. Tollele Brüleekreemitordile annan siiski veel võimaluse :P Netcat, võis olla ka rumm, ma enam pisidetaile ei mäleta. Igatahes alkoholi oli liiga lahke käega lisatud tol päeval :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-09-11 16:58:53
Brüleekreemitort on selline väga õrna konsistentsiga pigem, kallerdav. Maheda maitsega ja üksikud hapud marjad pakuvad kontrasti. Mitte inimesele, kes armastab tihket või krõbedat kooki või väga tugevaid maitseid (või noh, mulle ka harilikult meeldib vänge šokolaad ja rohkete marjade/kreemi kontrast, aga see kook meeldib mulle üsna üllatuslikult ka).

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2014-09-19 13:57:16
See pole küll mingi väga uus toode, aga mulle jubedamalt meeldib vahel maiustada Farmi koorese vaniljepudinguga :) Mango oma see-eest mulle peaaegu et üldse ei maitsenud ...
<< 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 >>