Poest positiivset (ehk õnnestunud ostud)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-06-14 14:12:58
Kopraonu:
vabandage teadmistest jäi puudu-kui saate kustutage ära.
Kopraonu, pane lihtsalt viide veebilehele, kus toote pilt või kirjeldus on, ma võin ise lingi aktiveerida ja pildi lisada!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2014-07-10 12:42:00
Leiburi Türgi ekmek leib oli väga maitsev (originaali pole kahjuks söönud ja võrrelda ei oska), aga mulle meeldis :)

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2014-07-26 00:15:39
Ma polnud varem Magnumi jäätiseid söönud, aga nüüd pean tunnistama, et Magnumi pulgajäätised on küll ühed parimad, mida saanud olen. Nii mandli, klassikaline kui šampanja - kõik on väga-väga head. Šampanja oma pakuks vabalt mõnel kuumal suvepeol magustoiduks sest väga edev on oma sädeleva šokolaadiglasuuriga. Vähemalt klassikalise koostist vaatasin ka ja glasuur oli päris šokolaadist- kakaovõi oli sees ja puha. Veel pean kiitma Tere Lamoret- kohupiima-koorekreem punase apelsiniga oli ülihea. Minu laps ei armasta kohupiimakreeme, aga Lamoret pistis mõnuga.

Lavendlimesi.blogspot.com

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2014-07-28 23:26:49
Silja:
Ma polnud varem Magnumi jäätiseid söönud, aga nüüd pean tunnistama, et Magnumi pulgajäätised on küll ühed parimad, mida saanud olen. Nii mandli, klassikaline kui šampanja - kõik on väga-väga head. Šampanja oma pakuks vabalt mõnel kuumal suvepeol magustoiduks sest väga edev on oma sädeleva šokolaadiglasuuriga. Vähemalt klassikalise koostist vaatasin ka ja glasuur oli päris šokolaadist- kakaovõi oli sees ja puha
jaa, see šampanja oma on tõepoolest lahe, sätendav ja päris šampuse maitset oli ka kenasti tunda

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2014-08-07 00:38:29
Mahedamaitseline pasteet suitsulihaga üllatas mind. Ma pole suur pasteedisõber aga see meeldis kohe väga.
Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2014-08-10 23:41:58
Hiljuti Pille pelmeenitas Instagramis ja pärisin, et kas on ka häid pelmeene olemas. Ma ise neid ei osta sest rasedana sain nii kehva kogemuse, et mitu aastat pelmeene ei tahtnud. Aga juhtus siis kohe ka üks õhtu kui oli vaja midagi kiiret ja ostsin Vici Modern Style pelmeene puravike, kana ja juustuga. Praadisin... ja pisut aurutasin peale, et liiga kõva poleks lastele. No küll olid head! Ma pakuks neid ka snäkina- fritiks eelnevalt ära ja paneks dipiga lauale. Kiirel hetkel suurepärased. Üllatusin positiivselt.

Lavendlimesi.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-08-11 11:15:23
Silja:
Hiljuti Pille pelmeenitas Instagramis ja pärisin, et kas on ka häid pelmeene olemas. Ma ise neid ei osta sest rasedana sain nii kehva kogemuse, et mitu aastat pelmeene ei tahtnud. Aga juhtus siis kohe ka üks õhtu kui oli vaja midagi kiiret ja ostsin Vici Modern Style pelmeene puravike, kana ja juustuga. Praadisin... ja pisut aurutasin peale, et liiga kõva poleks lastele. No küll olid head! Ma pakuks neid ka snäkina- fritiks eelnevalt ära ja paneks dipiga lauale. Kiirel hetkel suurepärased. Üllatusin positiivselt.
Silja, ma pean ka siis neid proovima! :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-08-11 15:59:14
Üldiselt ma ei ole suur puuvilja ja/või müslibatoonikeste sõber. Esiteks on nad enamasti suht kõvad ja kleepjad, teiseks liiga magusad, kolmandaks ei jõua pärast söömist hambaid nii palju puhastada kui vaja oleks jne Leidsin Solarisest müügilt Ampstükid. (vt ampstukk.ee) Oma eestimaine asi. Õhukesed, muredad lehed (vähemalt see sinakasvioletne, tatraga, mida ma proovisin). Ei olnud liiga magus. Ei kleepunud hammaste vahele. Sisaldas igasugu kasulikke ökoasju: toorkakao, tatar, datlid. Ükski senine tatart sisaldav ökosnäkk või maiustis pole mulle seni istunud, aga see oli küll täitsa vahva. Ülejäänud tükid on neil kaeraga ja ma pole eriti ka kaerasõber. Aga seda tatrapulka lähen nüüd lähemal ajal kohe mitu varuma. Seenehooaeg alles tulemas ja sügisesteks metsamatkadeks kulub marjaks ära.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-08-11 17:43:40
Silja:
Ma polnud varem Magnumi jäätiseid söönud, aga nüüd pean tunnistama, et Magnumi pulgajäätised on küll ühed parimad, mida saanud olen. Nii mandli, klassikaline kui šampanja - kõik on väga-väga head. Šampanja oma pakuks vabalt mõnel kuumal suvepeol magustoiduks sest väga edev on oma sädeleva šokolaadiglasuuriga. Vähemalt klassikalise koostist vaatasin ka ja glasuur oli päris šokolaadist- kakaovõi oli sees ja puha.
Ma avastasin Magnumi jäätised suht juhuslikult ja eelistan neid väga praktilisel põhjusel - ühena vähestest on nende pulgajäätistel nii toekas šokolaadikiht, et hoiab sulava jäätise ilusti enese sees ka sooja ilmaga. Šampanja oma olen nüüd mõned korrad proovinud ja väga maitseb.
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2014-08-14 23:06:21
Fre:
Silja:
Ma polnud varem Magnumi jäätiseid söönud, aga nüüd pean tunnistama, et Magnumi pulgajäätised on küll ühed parimad, mida saanud olen. Nii mandli, klassikaline kui šampanja - kõik on väga-väga head. Šampanja oma pakuks vabalt mõnel kuumal suvepeol magustoiduks sest väga edev on oma sädeleva šokolaadiglasuuriga. Vähemalt klassikalise koostist vaatasin ka ja glasuur oli päris šokolaadist- kakaovõi oli sees ja puha.
Ma avastasin Magnumi jäätised suht juhuslikult ja eelistan neid väga praktilisel põhjusel - ühena vähestest on nende pulgajäätistel nii toekas šokolaadikiht, et hoiab sulava jäätise ilusti enese sees ka sooja ilmaga. Šampanja oma olen nüüd mõned korrad proovinud ja väga maitseb.
sellel hõbedasel jäätisel meeldis mulle ka see paks šokolaadikiht, aga natuke aega tagasi Soomes ostsin šokolaadi-karamelli oma (ei pannud tähele, et oli tumeda šokolaadi oma) ja seal oli ikka liig, mis liig see mõrušokolaadi kest...jäätise maitset ei tundnudki...

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

<< 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 >>