Lehttainas, selle valimine, valmistamine, kasutame

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-14 19:52:14
Netcat:
Vahepeal on neid igasuguseid käsitöönduslikke pagaributiike kõvasti juurde tulnud, samas eelmainitud soomlaste võitainast pole ma kunagi poest leidnud, ka Prismadest mitte. Niiet võtaks selle võiga lehttaina küsimuse uuesti üles - kas on kusagilt võimalik osta? Või on mõni vähemalt selline, mis hüdrogeenimata taimerasvaga tehtud?
Netcat, vot Eesti Pagaril on nüüd sellised tooted: NB! Need sisaldavad võid. See EI tähenda, et see on lehttainas, kus rasvaineks on ainult või. Aga natuke võid on :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2013-11-18 19:18:11
Nüüd on pigem selline ise küsin, ise vastan moment. Loodusseadus, et nii pea kui abi järele karjud, leiad ise vastuse, leidis ka seekord kinnitust. Käisin nädalavahetusel Rocca Prismas ja leidsin külmaletist meie oma tootja (ei jäänud nimi meelde, aga ilmselt seesama Eesti Pagar, ma ei saa nende kodulehte vaadata, neetud viirusetõrje ei lase ligi) täielikult ainult või baasil lehttaina. Seda on väga kerge üles leida, sest minuteada küll hetkel pole müügil ühtki teist külmunud tainatoodet, mis oleks musta värvi pakis. (Geniaalne lahendus muide, ei pea edaspidi vaeva nägema peene kirja uurimisega). Ei maksnud kui ainult 2x rohkem margariiniga taignast :) Nüüd kõik ruttu ostma, et ei võetaks jälle tootmisest maha head asja.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2013-11-20 12:31:50
Netcat:
Nüüd on pigem selline ise küsin, ise vastan moment. Loodusseadus, et nii pea kui abi järele karjud, leiad ise vastuse, leidis ka seekord kinnitust. Käisin nädalavahetusel Rocca Prismas ja leidsin külmaletist meie oma tootja (ei jäänud nimi meelde, aga ilmselt seesama Eesti Pagar, ma ei saa nende kodulehte vaadata, neetud viirusetõrje ei lase ligi) täielikult ainult või baasil lehttaina. Seda on väga kerge üles leida, sest minuteada küll hetkel pole müügil ühtki teist külmunud tainatoodet, mis oleks musta värvi pakis. (Geniaalne lahendus muide, ei pea edaspidi vaeva nägema peene kirja uurimisega). Ei maksnud kui ainult 2x rohkem margariiniga taignast :) Nüüd kõik ruttu ostma, et ei võetaks jälle tootmisest maha head asja.
Aitäh info eest! Hakkan seda otsima :)

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-20 17:59:29
Zapxpxau:
Netcat:
Nüüd on pigem selline ise küsin, ise vastan moment. Loodusseadus, et nii pea kui abi järele karjud, leiad ise vastuse, leidis ka seekord kinnitust. Käisin nädalavahetusel Rocca Prismas ja leidsin külmaletist meie oma tootja (ei jäänud nimi meelde, aga ilmselt seesama Eesti Pagar, ma ei saa nende kodulehte vaadata, neetud viirusetõrje ei lase ligi) täielikult ainult või baasil lehttaina. Seda on väga kerge üles leida, sest minuteada küll hetkel pole müügil ühtki teist külmunud tainatoodet, mis oleks musta värvi pakis. (Geniaalne lahendus muide, ei pea edaspidi vaeva nägema peene kirja uurimisega). Ei maksnud kui ainult 2x rohkem margariiniga taignast :) Nüüd kõik ruttu ostma, et ei võetaks jälle tootmisest maha head asja.
Aitäh info eest! Hakkan seda otsima :)
Nii ongi, Netcat, aitäh info eest! Ehtsa võiga pärmi-lehttaigen.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2013-11-21 15:12:01
Eile oli seda saadaval ka Järve Selveris.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-21 22:04:59
Netcat:
Eile oli seda saadaval ka Järve Selveris.
Täna Solarise toidupoes näiteks polnud :(

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2013-12-04 22:03:08
Ma sain ka! Võtsin alustuseks 2 pakki ;)

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-12-04 23:59:30
Zapxpxau:
Ma sain ka! Võtsin alustuseks 2 pakki ;)
Ma pidin ka sammud Prismasse seadma ja võtsin lausa 4 :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2013-12-10 14:24:35
Tõesti hea on see võiga lehttainas! Aga ega poleks osanud leida seda musta pakki, kui siin poleks jutuks olnud.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-01-12 13:11:52
Mulle meeldib selle musta paki puhul veel asjaolu, et pakendis on 4 eraldi lehte, neid saab vajadusel kasvõi ühekaupa tarvitada ja sulavad ülisiva.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>