Lehttainas, selle valimine, valmistamine, kasutame

Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2010-05-07 16:29:37
Ma olen küll küpsetanud ilma põhja eelküpsetamata ja ei ole midagi juhtunud (ka poe pärmi-lehttaignal). Kui ei eelküpseta, ei jää nii õhuline lihtsalt, aga teinekord ei ole ka eesmärk, et kogu kook õhuline oleks. Õhemaks olen ka rullinud, samuti ei juhtu midagi (no olgu, rullimisega peab siiski piiri ka pidama :D)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-05-07 17:20:52
Mina pole (pärmi-)lehttainast ette küpsetanud. Kokakoolis rõhutati, et valmis lehttainas tuleb õhemaks rullida, aga mitte liiga õhukeseks, sest siis surud kihid kokku ja küpsetis ei kerki. Temperatuurivalik on ka oluline - liiga madalal temperatuuril küpsetades ei jää lehttainas meeldiv.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-05-07 22:51:26
mnjah-ma oma uue ahjuga ka ei pea eelküpsetust tegema, aga just selle gaasiahjuga pidi. Aga rullimise koha pealt olen siis nüd targem-et natuke ikka tuleks :)

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Kolhoositar
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2010-08-22 09:56:37
Mind vaevab ka see, et poes võiks ikkagi müügil olla võiga lehttainas. Kas nami-namikad koos mingit petitsiooni tootjatele ei tahaks kirjutada?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-08-22 10:01:22
Kolhoositar:
Mind vaevab ka see, et poes võiks ikkagi müügil olla võiga lehttainas. Kas nami-namikad koos mingit petitsiooni tootjatele ei tahaks kirjutada?
Suuremates Rimides (või oli see Prisma?) saab sügavkülmalettidest osta soomlaste Myllyn Paras võitainast - see on võiga lehttainas. Minu arust keegi kodumaine tootja ei teegi võiga lehttainast. (Vertigo teeb võiga mure- ja liivatainas, mida saab osta nt Tallinna Kaubamaja toiduosakonnast, aga lehttainast vist mitte?)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kolhoositar
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2010-08-22 17:00:54
Pille:
Kolhoositar:
Mind vaevab ka see, et poes võiks ikkagi müügil olla võiga lehttainas. Kas nami-namikad koos mingit petitsiooni tootjatele ei tahaks kirjutada?
Suuremates Rimides (või oli see Prisma?) saab sügavkülmalettidest osta soomlaste Myllyn Paras võitainast - see on võiga lehttainas.
Ohoo, et ikka kaubanduses liigub. See on tore, ma pole osanud soome nodi seest otsidagi :)
Pille:
Minu arust keegi kodumaine tootja ei teegi võiga lehttainast. (Vertigo teeb võiga mure- ja liivatainas, mida saab osta nt Tallinna Kaubamaja toiduosakonnast, aga lehttainast vist mitte?)
No aga kirjutame neile kõik koos, et me nii väga tahame :)
Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2010-11-05 12:49:42
Selline küsimus, et millisest poest saab reede õhtul Tallinna kesklinnas kõige kindlamalt jahutatud lehttainast osta?

Kahekesi Kalamaja köögis

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-11-05 12:56:14
Adonay:
Selline küsimus, et millisest poest saab reede õhtul Tallinna kesklinnas kõige kindlamalt jahutatud lehttainast osta?
Murphy seaduse kohaselt vahet ei ole, sest sel päeval, kui sul vaja läheb, ei ole seda tainast seal isegi siis, kui kümnel eelneval on iga päev olnud (minu kogemus Järve Selveriga). Igaks juhuks Stockmanni ma ei soovita, sest viimasel nädalavahetusel polnud neil nii elementaarset asja kui vahukoort. Kaubamajas saavad ka enamnõutud artiklid tihti õhtuks otsa, näiteks leivad-saiad. Ei tea, kas jahutatud tainas kuulub sinna või mitte.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2012-02-06 18:42:12
Kiirelt ja lihtsalt valmivad lehttaignast martsipanitäidisega sarvesaiad

Liisi Blogi

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2013-11-14 15:58:13
Vahepeal on neid igasuguseid käsitöönduslikke pagaributiike kõvasti juurde tulnud, samas eelmainitud soomlaste võitainast pole ma kunagi poest leidnud, ka Prismadest mitte. Niiet võtaks selle võiga lehttaina küsimuse uuesti üles - kas on kusagilt võimalik osta? Või on mõni vähemalt selline, mis hüdrogeenimata taimerasvaga tehtud?

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>