Toit prügikasti statistika

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-01-10 01:01:01
Meil läheb komposti, niiet prügikasti saldo on madal. Aga sarnaselt Netcatiga on häda hoidistega - ämm teeb moose liitristesse purkidesse, pole vist ka kõige steriilsemalt majandatud, pea alati läheb lõpp käest ära. Või on juba alguses kõik käest läinud. No ja kui arvestada nt õunavarude sorteerimine ja mädaplekkidega isendite utiliseerimine sisse, saab kohe hukka mineva toidu koguse üles. Kilo per nägu ikka ei tule, aga juhtub. Üldse on häda peale surutud aiasaaduste varudega, nami-nami saurused on kursis meie perele osaks langevate reiejämeduste suvikõrvitsate ja kartulikoti kudumiseks sobivate kiududega ääristatud aedubadega. Sellest mitmekilosest suvikõrvitsast sööme tavaliselt ühe normaalse suvikõrvitsa jagu ära ja ülejäänu läheb komposti....
Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2014-01-10 21:38:43
Ma ka eelistaks, et mulle keegi kolmeliitrises purgis marineeritud kurke ja kümnekilost kõrvitsat ei tooks. Viimane selline läks täiega pärast lauakaunistusaja lõppemist sõnnikupatareisse, aga teate kui palju ilusaid kõrvitsataimi suve jooksul tärkas! Õnneks tuli neist vaid mõnel paar jalgpalli suurust vilja, mis meie kõrvitsaisu täielikult rahuldas. Ja jõuludeks ei soovi ma samuti iga sugulase poolt kaasa toodud pipargoogimaitselist kooki või piparkooke, sest meil keegi seda maitset eriti ei armasta. Koogid saab küll kuivikuteks lõigata ja pika aja jooksul ära krõbistada. Tänamatu meist, eks.
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2014-01-13 14:52:30
vahest juhtub ka meil, aga ma kangesti võitlen selle vastu. Suures osas muidugi süüdistan kaasat, kes armastab jätta neid väikseid lõppe (üks kartul, tükike liha) ja need siis ununevad külmkappi. Ma muidu püüan külmkappi kõvasti revideerida ja organiseerida, et kõik olemasolev oleks kenasti nähtav ja kuna elan linnas siis ei varu ka enam hullumoodi. Viimane suurem äraviskamine oli nüüd suvel kolimise aegu, kus keldrisse ladustatud kolimiskastidesse olid tulnud miskid putukad ja kogu mu kuivainete tagavara läks sinna :(. Äraviskamist leiavad meil ehk kõige enam puuviljad...kuna iga päev poes ei käi ja tervise mõttes tahan kodus ikka puuvilju hoida, siis juhtub et ostetud mango on lahti lõigates seest täiesti pruun või on sattunud ostes sekka mõni mandariin, mis paari päeva pärast hallitama läheb jne. aga üldjoontes usun, et meil on see 1kg näkku võibolla kuu või pikema aja peale. Aga kahjuks tean nii mõndagi tuttavat, kes viskab toitu ära puhtalt seetõttu, et pole isu (nt täna ostetud kohupiimakreem, mis homme ei isuta, rändab prügikasti, kuigi säiliks veel mitmeid päevi). (mu meelest see Jamie Oliveri uus saade säästmisest on just nende raiskamise nippide koha pealt väga põnev).

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2014-01-13 23:23:29
Mina teen pidevalt liiga suurtes kogustes süüa ja kui ma vahel olen 2-3 päeva seda sama sööki söönud, siis ma viskan mingi osa ikka lõpuks minema. Tean et paljud pööritavad nüüd selle peale silmi ja ei saa mu probleemist aru aga nii lihtsalt on :) Olen pärit suurest perest ja pole suutnud ümber harjuda sellega, et süüa tuleb teha enamasti ühele inimesele, vahel kahele. Mulle meeldib, kui kodus on puuvilju aga reaalselt ei suuda ma neid kõiki ära tarbida, ikka osa kuivab/mädaneb/küpseb üle. Ühesõnaga, pean endaga veel tööd tegema...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-13 23:52:57
Mina tunnistan häbelikult, et kipun ka liiga palju süüa tegema. Väga palju saadan ämmale ja oma vanematele, kes on alati tänulikud, aga ämm elab kesklinnas ja minu vanemad linna teises otsas (ca 40 minutit sõitu), nii et ega iga supilõpu pärast sinna sõitma ei hakka. Õnneks ei armasta üks naabrinaistest üldse süüa teha, nii et aeg-ajalt saab talle saadetud. Aga juhtub ka nii, et jääbki lihtsalt üle. Ok, kanad ja vanemate koerad ja kompostikast aitavad realiseerida, aga tunnistan, et võiksin palju paremini planeerida seda toidutegemist, just koguseid.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-01-14 22:03:44
Ma mainin siinkohal, et hakkasin kunagi nami-namit kasutama sellepärast, et otsingusse sai sisestada just selle õige imeliku ja arusaamatu toiduaine, mille bbf oli kätte jõudnud ja siis kuvati rida retsepte, mille abil nimetatud toote positiivne hädatapp sooritada. Esimene asi oli muuseas ricotta, mida ma siiamaani ei salli, sest Eestis kirjutatakse selle paki peale KOHUPIIM ja siis väikselt ricotta ja mulle lähedalseisvad meesisikud ostavad seda alatasa kohupiima pähe, nt pasha tegemiseks. Oi kui OT jutt sai...
<< 1 | 2 >