Kingituse abi

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2010-02-18 15:39:22
Tänud mõtete eest, endale tahaks nüüd mitut asja, aga emale ostsin peale nõutut Farwell-Stockmann-Home Decor Baltics tiiru suuremat sorti klassikalise fotoalbumi. Ise pole kah väga rahul aga vähemalt on miski mille tähenduse kallal ei saa urgitseda ja mida ikkagi võiks vaja minna.
Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2010-02-18 22:12:23
Zoozi:
Fre:
Profa:
..... korralik nuga jne.
Minu emal puuduvad liiga korralikud noad või kui neid kodus on siis maal kindlasti pole. AGA. Tal on mingi jabur ebausk, et noa kinkimine toob kaasa suure ÕNNETUSE. Olen sellega aastaid võidelnud, aga suht tulutult. Ise kingin nugasid ja olen neid ka kingiks saanud ja mulle tundub nuga ka oma tähendusrikkusega üks väga hea asi sõbrale kinkimiseks. Muuseas, kui keegi oskab anda vihjeid kus sellise usukumuse juured võiksid olla, oleks tore.
Mina teadsin,et kui noa kinkijale münt vastu anda,siis ei too halba õnne.:)
Jah, meil ka see komme, et kui noa kingid, siis kingisaaja peab sendi-mündi vastu andma :) et sa siis nagu sümboolselt ostad ise noa :D

Lindude toitmine

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-02-19 20:06:01
Sellest mündikinkimise kombest olen ka kuulnud, kuigi ei ebausk ega selle vastumürk pole mälus kinnistunud. Fre, mis eas emme on? Või lihtsalt ebauskumusi palju? Loodan, et pole liiast taktitu küsimus.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2010-02-19 21:12:21
Ei ole taktitu küsimus, ema saab 65 ja on muidu igati tark, intelligentne ja tegus kõrgepalgaline maailmarändur. Aga vot kingituste (+ aegajalt ka muude ebauskude) koha pealt on teda küll mingi kärbes hammustanud.
<< 1 | 2 >