Romantiline õhtusöök Tartus

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2008-12-02 19:29:53
Tsink Plekk Pang meeldib mulle ka ja on paar korda olnud ilusa-erilise õhtusöögi kohaks. Minu arust on seal hea teenindus ja õdus olemine. Söögikvaliteet...nojah...kunagi ammu oli Pang nagu parem jah...kuigi meelib mulle nüüd ka veel.
Mantragirl
Postitusi: 93
Kokaõpilane
2008-12-07 20:08:17
Volga tantsuõhtud reedeti on fantastilised... lööd end üles, paned kenad riided selga, šampanja, hea toit ja mõnus muusika! Mida hing veel ihaldaks... väga šikk igatahes!
Cracilis
Postitusi: 109
Abikokk
2009-08-11 15:57:27
Ma vaatan, et Werneril ei olegi siin oma teemat, siis võtan siin sõna. :) Täna sai seal käidud koos isa ja emaga. Mina võtsin Schwartschwaldi koogi (loodetavasti sai õige kirjapilt) ja õuna-iirise saiakese. Või noh, mis ta nüüd saiake oli, päris suur teine. Mõlemad olid väga maitsvad. Kook ei olnud ka väga magus ja sisaldas ohtralt kirsse. Saiakese magusat iirisevaapa tasakaalustas keskel olev õunamass. Ema haaras Brita koogi (suur tükk ja ainult 15 krooni!?), mis oli lausa suussulav. Lattega superkooslus. Isa aga tellis seljanka, mis ausalt öeldes on parim, mida mina kuskil maitsnud olen. Vahepeal imestas ta menüüd lugedes siis veel pardirindade jms kulinaariaimede üle. Tema nimelt on rohkem pubilõuna inimene olnud. Istusime väliterrassil. Ainus etteheide oli teenindus. Unustati meid vahepeal lausa ära, aga samas see ei häirinud, kuna meil ei olnud ilusal päeval kuhugi kiiret ka.
Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2009-08-11 16:44:39
Ma romantiliseks õhtu(söögi)ks Tartus vaid Wernerit julgengi soovitada. Üleval korrusel olevas restoranis saab nii mitmeidki häid toite nautida ning sisekujundus jätab õhkõrna ja romantilise mulje. Kuigi laudu on seal suhteliselt palju, ei sega lähedal istuvad inimesed üldsegi. Allkorrusel saab kohvikus häid koogikesi ning kohvisi nautida, mis on ka ju superhea. :)
Cracilis
Postitusi: 109
Abikokk
2009-08-12 21:20:09
Ja tänagi sa Werneris istutud :D, sedakorda siis sõbrannaga. Tema võttis täna selle Schwartschwaldi koogi ja mina porgandi plaadikoogi, mis on juba kaua mu lemmik. Mõnus oli väljas istuda, ilma, kooki ja seltskonda nautida. Natuke segasid mingid välismaalased, kes end sinna hunnikus sättinud olid, mitu lauda kokku lükkasid ja lärmasid.
KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2010-08-17 16:23:08
Mina saatsin oma vanemad pulma-aastapäeva tähistama Dorpati restorani, nad jäid väga rahule. Hubane ja armas koht, kena vaade ja maitsev söök!
Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2010-08-17 20:48:35
Romantikaks sobib ka Villa Margaretha. Pole küll päris kesklinnas, aga väike, elegantne ja hubane. Mulle on nende toidud ka meeldinud siiani.
Annuzhka
Postitusi: 100
Kokaõpilane
2011-05-08 16:33:39
Pierre julgen mina ka soovtada. Käisin seal korra ühe siis lihtsalt sõbraga, aga õhtu kujunes väga mõnusaks ja romantiliseks..

It´s all about seasoning!

KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2013-11-12 15:52:46
Kuidas on lood Tartus õhtusöögiga aastal 2013? Väga peent ja kallist nagu Antonius ei tahaks, mitte et ma selle headuses kahtleks aga seltskond on ehk pisut hinnatundlik. Samas päris õllekat ka ei tahaks. Kuidas uute kohtadega on - Spargel? Graz? Viimane küll õllerestoran aga kui pakub head saksapärast sööki, olen nõus katsetama. Ning kuidas vana ja hea Taverna tase on? Mis on saanud Volgast ja kas Werneriss tasub õhtustama minna :) Veel miskit uut ja huvitavat?
Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2013-11-13 02:24:52
Ma käisin mõne nädala eest just Grazis ja rohkem ei plaani minna. Sõin tomati-mozzarellasalatit, kus oli küll ilusti lubatud pühvlimozzarella, aga see oli üle ujutatud mingi (Felixi vmt) kohutavalt äädikase pudelikastmega. Kui ma ettekandjalt selle kohta natuke nõutult küsisin, siis ta vastas, et nii käibki :) Ma saan aru, et saksa restorani kohta ei peaks järeldusi tegema vaid salati põhjal, aga minule on see piisavaks põhjuseks sinna rohkem mitte minna. Samas nende šnitsleid kiidetakse (pidid imeliselt õhukesed olema). Sisustus ise muljet ei avaldanud.
<< 1 | 2 | 3 >>