Kylli K

Postitusi: 34

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2012-03-26 18:22:38
Eile oli Vikeraadios Keelesaade. Saate teine pool oli pühendatud kokandusalasele sõnavarale, mitmed näited pärinesid kokandusblogidest, kuulata saab http://vikerraadio.err.ee/saade/keelesaade/algus
2011-07-20 20:00:25
Leidsin endale sobiva kiirtoidu - Vici idamaised köögiviljapelmeenid. Õhukeses tainas, suht vürtsikad, sojakastmega maisevad väga hääd. Selverist. Teine kiirtoit on mul Biomarketist miso pakisupid. Neid võtan mõnikord tööle kaasa, suht kallid kahjuks. Alma kodujuust murkatega maitses ka üllatavalt hästi.
2011-03-16 19:17:18
Kas keegi Wii Fiti harrastab? Ma tean küll, et see on trenn ainult pea viltu ja silmad kissis vaadates, kuid ikka parem kui mitte midagi, eks. Ma ikka nii 3x nädalas saan oma virtuaalse patsiga poisiga kokku.
2011-03-01 17:30:18
Netcat! Ma tegin samuti paar nädalat tagasi neid vutimune ja tulemus sama, jäid veel heledam kui Sul ja ei hakanud pildistamagi. Pärast mõtlesin, et oleks võinud kogu ööks jätta tee sisse. Või siis oleks pidanud munakoort purustama nii, et see koore all olev kile ka katki läheb. Segasin roseepipra soolaga ja selle hea sain muidu ebaõnnestunud söögieteost, et edaspidi hakkangi munade söömisel niisugust segu kasutama, hästi meeldis.
2011-02-04 21:29:58
Pille:
Kylli ja Kirsike võivad ehk tõesti siis ise järele tulla auhinnale - ma ju täitsa kodune praegu. Aga hetkel meil on tuulerõugetäpiline laps kodus, nii et võiks vist järgmise nädala teise pooleni oodata.
Sobib hästi, saan ka näost-näkku õnne soovida siis!