Crêperie-kohvik PÄRIS PARIIS, Jaani 20, Tartu

ampsampsamps
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2014-04-26 14:02:11
Tartus on Laial tänaval üsna värskelt avatud uus pannkoogikoht, eht prantslane peab ja kokkab. :) Pakutakse kreppe ja galette, viimased tõesti tatrajahust, ja kõik, mis proovinud olen, on VÄGA maitsev. Omanik/kokk tuleb ise lauda soovitama ja küsima, kuidas meeldis. Tõesti armas koht!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-04-26 18:42:45
Ampsampsamps, aitäh selle viite eest! Ma mullu suvel sõbranna käest kuulsin, et Tartus peaks selline koht avatama, aga oli kahe silma vahele jäänud, et ongi avatud. :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2014-04-26 23:42:04
Käisin umbes kuu aega tagasi. Minu meelest on ka päris sümpaatne koht, selline natuke teistmoodi. Loodetavasti alles algusest tingitud veidi konarliku teenindusega, aga muidu armas. Omanik käis aeg-ajalt ise küsimas ja soovitamas ning katsetamisjärgus retseptide alusel valminud pannkooke prooviks pakkumas. Omaniku vanemad olid tol korral samuti kohal, ema toimetas rohkem köögis, isa diskuteeris klientidega veini teemal. Võtsime kaaslasega kumbki soolased galetid ja magusad krepid ning kahe peale pudeli naturaalset siidrit, toit oli maitsev, siider niisamuti, aga kui nüüd veidike kritiseerida tahta, siis mina tõtt öelda sellest kõhtu täis ei saanud :P Aga kui mitte minna (ainult) sellel eesmärgil, siis niisama istumiseks, jutu puhumiseks ja siidri nautimiseks võib soovitada küll.

Söömine on ainus töö, mis toidab

Virr
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2014-04-27 00:45:02
Mina ka kiidan Päris Pariisi! See on armastusega üles ehitatud, õdus koht, kus saab igasuguseid ehtsaid galette ja kreppe maitsta prantsusepärases õhkkonnas. Rääkimata juba ülalmainitud siidrist! Omanik/kokk Matthieu Chillaud katsetab sageli uusi loomingulisi retsepte, kuulab huviga klientide arvamusi ja tuleb neile vastu nii palju, kui saab. Arvan, jah, Frieda, et algus oligi veidi konarlikum, praegugi on sujuvam teenindus ja usun, et läheb aina paremaks. Põhiline on see, et tuntakse huvi kliendi soovide vastu ja ei suhtuta ükskõikselt. Ja muidugi ka see, et toit on maitsev ja teistsugune. Ja ma pean ka lisama, et mõned krepid täidavad kõhtu paremini kui teised. Louisiane oli enam kui küll üheks tööpäeva lõunasöögiks! Crepe cristal flambée au Cointreau on lausa hurmav!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-04-30 12:54:53
Leidsin toreda artikli Tartu Postimehest: Päris Pariis toob prantsuse hõngu.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com