TONDI RESTO, Tammsaare tee 64, Mustamäe

Kodumeeskokk
Postitusi: 84
Kokaõpilane
2012-06-07 12:14:02
Hiljaaegu avaldati Eesti TOP 50 ja avastasin ,et üks kohtadest kus mul meeldib käia ,on ka sinna arvatud - nimelt Tondi Resto. Kuna ta asub minu töökoha lähedal ,siis aeg ajalt saan seal tuttavataega lõunapausil või siis vahetult peale tööd kokku. Ka eile oli sama plaan kokku saada ja lõunapaus pidada ... Esitan kronoloogia - Tuttav jõudis kohale minust paar minutit varem 12.03 ja talle juhatati koht ja anti menüü - 12.06 jõudsin ise kohale - Lugesime menüüd ja valisime söögid - Asusime ootama teenindajat tellimust võtma. - 12.15 võttis teenindaja 1 laud eemal makse vastu kuid meie juurde ei tulnud keegi. Küsisin kaaslase käest kas see oli meie teenindaja, siis ta täpselt ei osanud öelda. - 12.20 koristas teenindaja 1 laud eemal laua kuid meie juurde ei tulnud keegi - 12.25 käis teenindaja meie kõrval lauas küsimas kas kõik korras ( ise kuulsin), aga meie poole oli kogu aeg seljaga !! Ja meie juurde ikka ei tulnud. - 12.27 arvasime et meid ei teenindata ja lahkusime. - Teenindajad ei saanud aru ka et kliendid lahkuvad selle pärast et neid ei teenindatud. Oodata 25 minutit selliselt et sind keegi ei märka!! Ja ma ei ole tõesti väike - pikkust ikka 186 ja ka kaalu on piisavalt et isegi kui ma jään kahe silma vahele ,siis mõlemad silmad peaksid minust osa nägema. Samas ei saanud ka käega märku anda kuna MITTE ÜKSKI TEENINDAJA EI VAADANUDKI MEIE POOLE !!! Restoranis võivad olla tööl super kokad kuid kui olete palganud tööle pimedad teenindajad ,siis on raske head teenust pakkuda. Ringi lippavad teenindajad kes saalis liikudes ei julge kliendi poole vaadata on mõttetud tüdrukud ja sobivad vaid lauda koristama. Tänasest on Tondi Resto minu jaoks punases nimekirjas – ehk siis ei soovita!! Kui sellise teenindusega koht on Eestis 50 parema seas , siis on meil lood teeninduses ikka väga kehvad. Ah ja ...kirjutasin ka sellest kohe Resto meilile - ja ütlesin endale et kui nad suudavad eilse päeva jooksul mulle viisaka vabanduse serveerida ,siis seda teemat üles ei võta. Tulemust loete siin...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-07-07 02:21:42
Ai-ai-ai :( Me oleme seal perega korra lõunat söömas käinud. Pitsa oli mäletamistmööda täitsa mõnus, nagu ka veisepõsk, aga nachod ei meeldinud kohe üldse - väga kaugel ideaalilähedasest.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2012-11-07 01:38:40
Minule ka seal pitsad meeldivad, ainult häirib mind kohutavalt, et üks minu lemmik pitsa seal - kus peal on rukola, mis on ka menüüs nimetatud, pole nende jaoks nagu täieõiguslik koostisosa ehk kui see on otsas, siis saad pitsa ilma selleta, aga minu jaoks just see selle pitsa nii heaks teebki. Ehk kui on pitsa, kus nimistus on kana, aga see on otsas, siis seda ei pane?? Veel maitseb mulle seal searibi, ja nende leiva juurde pakutav määre on ka mõnus, eriti need frititud kapparid seal.

Kätrini kokkamispäevik

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2014-05-09 23:55:25
Tondi restos on väga mõnusad lõunapakkumised, mõistliku hinnaga (4.20), suured ja maitsvad. Liha oskavad nad ka seal grillida, aga viimati söödud kalasupp ja lõhega pasta olid mõlemad ülesoolatud ja kaugel igasugusest maitseelamuseset. Teenindus on seal üldjuhul olnud sõbralik ja kiire.

Gruusia köök on siiski üle kõige!