Pille Petersoo / Nami-Nami kokaraamatud

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-12-07 12:05:20
VARRAK on avaldanud novembrikuu müügitabeli. Minu ja Irina jõuluraamat on aimekirjanduse nimestikus ja ma olen väga uhkes esikolmikus ;) (Ok, tegemist oli novembrikuu klubiraamatuga ja see ilmselt mõjutab müüki, aga siiski. Igatahes tehti juba juurdetrükk). Kahjuks ei võimaldanud raamatu formaat (kaks autorit) ja maht (klubiraamatu piirang) kõiki oma jõululemmikuid. Kui nüüd piisavalt aega mööda läheb (viis? kümme aastat?) ja ma ikka veel tegus ja tegev olen, siis tahaks ühe mahuka ja põhjaliku ja kõikehõlmava jõuluraamatu teha :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2011-12-07 12:52:30
Pille:
VARRAK on avaldanud novembrikuu müügitabeli. Minu ja Irina jõuluraamat on aimekirjanduse nimestikus ja ma olen väga uhkes esikolmikus ;) (Ok, tegemist oli novembrikuu klubiraamatuga ja see ilmselt mõjutab müüki, aga siiski. Igatahes tehti juba juurdetrükk). Kahjuks ei võimaldanud raamatu formaat (kaks autorit) ja maht (klubiraamatu piirang) kõiki oma jõululemmikuid. Kui nüüd piisavalt aega mööda läheb (viis? kümme aastat?) ja ma ikka veel tegus ja tegev olen, siis tahaks ühe mahuka ja põhjaliku ja kõikehõlmava jõuluraamatu teha :)
Ei, ei, ei... niikaua me ei ole nõus ootama, järeltulev põlv vajab just tänaseid jõuluretsepte :) See on kõik 5-10 aasta pärast nauditav ajalugu :) Mõtle kui kiiresti aeg ja elu muutub tänapäeval :) Minu lapsepõlves olid veel nööpidega joped... lukk oli tulevik ;)... neid näiteid on veel ja veel.. 5 aasta pärast sööme vaibolla juba laboris valmistatud lihasarnast toodet...

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-01-31 17:10:41
Eesti Kirjastuste Liit avaldas täna oma liikmete 2011. a. menukite edetabeli ning mul on rõõm lugeda, et minu ja Irina Tammise ühine "Jõulud kodus" on aasta üldnimekirjas viiendal ning tarberaamatute seas kolmandal kohal. Loodan, et raamatu ostnud käsitööhuviliste seas oli ka mõni retseptihuviline ;) 2011. aasta enim müüdud raamatud 1. Aive Luigela «Tervise kokaraamat» (Varrak, klubiraamat) – 13 183 2. TEA entsüklopeedia 6. köide (TEA) – 8155 3. TEA entsüklopeedia 7. köide (TEA) – 8094 4. Nadežda Kaarma «Nadja ­koogid» (Menu) – 7700 5. Irina Tammis ja Pille Petersoo «Jõulud kodus» (Varrak, klubiraamat) – 7289 Tarbekirjanduse esikümme 1. (1.) Aive Luigela «Tervise kokaraamat» (Varrak, klubiraamat) – 13 183 2. (4.) Nadežda Kaarma «Nadja koogid» (Menu) – 7700 3. (5.) Irina Tammis ja Pille ­Petersoo «Jõulud kodus» (Varrak, klubiraamat) – 7289

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-31 17:26:57
Lugesin just Varraku veebilehelt, et minu kaunis roosa ja esimene kokaraamat, Nami-Nami kokaraamat, on läbi müüdud. Kui kuskil poes veel on, siis need on viimased - kirjastusel endal pole enam midagi. Nii et kui Sinul raamatut veel ei ole, siis osta kiiresti!!! :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-10-13 12:19:20
Nii, head sõbrad. Mul on üks tore uudis :) Raamat läks sel nädalal trükki ja ilmub 1. novembril!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2013-10-14 14:02:17
Kui tore :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2013-10-15 01:43:59
Väga põnev. Paneb muidugi kukalt sügama ka, olen üldiselt otsustanud, et ma ei soeta enam kokaraamatuid, neid on kogunenud palju ja ma ei kasuta neid sugugi niipalju kui võiks. Samas eelmine Nami-nami kokaraamat on raudpolt liidripositsioonil näitajaga "tehtud toite per raamat", niiet äkki saaks uue abil siiski keskmist kõvasti kergitada.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-10-16 12:07:32
Fre:
Väga põnev. Paneb muidugi kukalt sügama ka, olen üldiselt otsustanud, et ma ei soeta enam kokaraamatuid, neid on kogunenud palju ja ma ei kasuta neid sugugi niipalju kui võiks. Samas eelmine Nami-nami kokaraamat on raudpolt liidripositsioonil näitajaga "tehtud toite per raamat", niiet äkki saaks uue abil siiski keskmist kõvasti kergitada.
Armas Fre, ma olen päris kindel, et uues raamatus on see "tehtud toite per raamat" näit potentsiaalselt sama kõrge, kui eelmise raamatu puhulgi ;) Silx, aitäh!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2013-10-22 23:52:19
Mina ootan põnevusega uue kuu saabumist :), raudselt soetan, kuna eelmine Pille raamat on end igati õigustanud. Pealegi ei meeldi mulle läpakaga köögis mällata - raamat on palju kindlam variant.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-01 13:37:54
Pille:
Nii, head sõbrad. Mul on üks tore uudis :) Raamat läks sel nädalal trükki ja ilmub 1. novembril!
Alates tänasest on raamat poodides!!! Kes tahab veidike raamatukaante vahele piiluda, saab seda teha Suure Eesti Raamatuklubi lehel: klõpsa siia

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>