säästlikult taarast

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-04-20 13:57:10
mida head oleks teha nende Rõngu mahla kaheliitriste kanistritega? millekski kapitaalseks pisikesed, niisama vedelike transportimiseks jälle suured. kas keegi teab, kas neid kuskil kokku ostetakse? kas keegi tahaks neid tühjast peast täitsa muidu endale saada?

Da Vahtra Residence

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-04-20 15:18:27
Sama on Saaremaa Vee 5-liitriste kanistritega - taarapunktid neid vist ei võta? Me mullu kasutasime neid viieliitriseid kasemahla kogumiseks, aga tänavu ise mahla ei kogu..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-04-20 19:38:59
selline peaaegu nelinurkne ja sangaga, see Halika oma oli "mehukatti" tüüpi anumas, vanemad inimesed võibolla mäletavad:) me ka ise teeme mahla tavaliselt, aga eelmisel sügisel oli kuidagi ikaldus nii õunte kui potentsiaalsete tegijate initsiatiivi aspektis, ning kuna mul pole endal ei õunapuid ega pressi, siis nüüd ongi kanistreid üle:)

Da Vahtra Residence

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2010-04-20 19:56:51
Pille:
Sama on Saaremaa Vee 5-liitriste kanistritega - taarapunktid neid vist ei võta?
Need on väga head õuna(toor)mahal transportimiseks. Me viisime kõik oma eelmise aasta õunamahlad nii moodi pressimiskohast kodudesse. Pane siis kõrva taha, et kui sel aastal õunu jagub, saada mulle kanistrid ja saad nad koos mahlga tagasi ;).
Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-04-20 20:01:16
ma võtaks ka järjekorda. tasuda võin nii rahas kui ka natuuras;)

Da Vahtra Residence

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-04-20 20:02:06
Vernanda:
selline peaaegu nelinurkne ja sangaga, see Halika oma oli "mehukatti" tüüpi anumas, vanemad inimesed võibolla mäletavad:) me ka ise teeme mahla tavaliselt, aga eelmisel sügisel oli kuidagi ikaldus nii õunte kui potentsiaalsete tegijate initsiatiivi aspektis, ning kuna mul pole endal ei õunapuid ega pressi, siis nüüd ongi kanistreid üle:)
Vabandust, ma kustutasin kogemata postituse küsimusega milline see on.
Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2010-04-20 20:10:57
Vernanda:
ma võtaks ka järjekorda. tasuda võin nii rahas kui ka natuuras;)
Heh, siis palun ka pöidlad pihku, et sel aastal samasugune õunauputus tuleks.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-04-21 07:51:12
Vandiste:
Vernanda:
ma võtaks ka järjekorda. tasuda võin nii rahas kui ka natuuras;)
Heh, siis palun ka pöidlad pihku, et sel aastal samasugune õunauputus tuleks.
Mina kaaaa, mina kaaaa! (Mullu juba halasin siin, et keegi kuskil mahla ei tee. Meil on nii kahe- kui ka viieliitriseid. ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-04-21 08:34:11
Vandiste:
Vernanda:
ma võtaks ka järjekorda. tasuda võin nii rahas kui ka natuuras;)
Heh, siis palun ka pöidlad pihku, et sel aastal samasugune õunauputus tuleks.
pöidlad vabalt, ma hakkan siis seda viieliitrist vett ka ostma, kuigi muidu ka kraanivesi joodav meil;)

Da Vahtra Residence