Cafe FRENS, Pühavaimu tn, Pärnu

Dots
Postitusi: 135
Abikokk
2008-08-19 22:04:26
Pärnus, Pühavaimu tänaval on avatud uus kohvik Cafe Frens. Külastasin neid eelmisel nädalal. Vastuvõtt oli soe, "Tere!" hõisati kohe kui olin uksest sisenenud, kenad ettekandjad (noormees ja neu) tutvustasid lahkelt menüüd... Jäin teenindusega rahule. Toiduks tellisin pasta metsaseentega ja köögiviljadega. Toit oli maitsev, kastmes oli palju tõelisi metsaseeni ja kõrvale pakuti parmesani ja sooje seemnekukleid maitsevõiga. (kuklite ja võiga oleks võinud rohkem vaeva näha). Magustoiduks tellisin jäätisekokteili, kenasti serveeritud ja mõnusa maitse- ja konsistentsiga magustoit.
Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2008-08-19 22:11:36
kas see on see uus kohvik mis ehitati Picadilly veinikohviku kõrvale? (toidupoe asemele)
Berit
Postitusi: 391
Abikokk
2008-08-19 22:40:50
Ja on küll, käisin korraks isegi täna sees (poleks arvanud, et nad nii ruttu juba remondiga ühele poole saavad). Kindlasti plaanis millalgi lähiajal uudistama minna.
Dots
Postitusi: 135
Abikokk
2008-08-20 07:59:53
Teisele korrusele on neil ka plaanis kohvik teha, seal remont veel käis.
Sosku
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2009-01-29 19:31:43
Teisel korrusel kohvik vist valmis, käisin jõulude ajal ja tihe liiklus käis teisele korrusele...arvatavasti siis valmis, ise uurimas ei käinud.:)
Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2010-02-16 16:31:58
Olen Frensis mõned korrad söömas käinud. Päevasupp on 25.- ja päevapraad 49.-. Päevaprae hinna sees on ka tükk kooki (mis muidu maksab 20-30 krooni). Menüüroad on pigem kallid, pastad ca 80.- ja supp 40.-. Koogid pole head muljet jätnud, mis veidi üllatab, kuna Frensi tordid on väga head. Shokolaadikoogil polnud pea mingit shokolaadimaitset ja martsipaniga kohupiimakook oli lihtsalt liiga magus. Päevapakkumised on maitsvad olnud, aga menüüst tellides pole väga rahule jäänud. Metsaseene pasta oli minu jaoks liiga soolane. Lillkapsa-suitsujuustu supp oli aga mikrouunis üleliia kuumaks lastud, nii et kõrvetasin keele :(