Otsid retsepti? Kui kuskilt ei saa, siis Nami-namist ikka saab :D

Moonikaa19
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2011-06-02 16:43:28
tere kas keegi oskab mulle seletada kuidas keelt suitsetatakse:)? see on lihtsalt nii hea, et mõtlesin ise ka kodus proovida teha:)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-06-13 18:45:03
Moonikaa19:
tere kas keegi oskab mulle seletada kuidas keelt suitsetatakse:)? see on lihtsalt nii hea, et mõtlesin ise ka kodus proovida teha:)
Moonika, vastasin Sulle siin teemas. Mul aga selline mure. Millises eesti naisteajakirjas nägin ma viimase nädala-paari jooksul retsepti, kus tatraputru serveeriti toorjuustu-frikadellilisandiga?? :O Lugesin ja täna isegi tegin, aga peast, sest ei suutnud enam retsepti leida. Tahaks aga originaali ka vaadata..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Turakas
Postitusi: 35
Kokaõpilane
2011-06-13 19:36:33
Pille:
Moonikaa19:
tere kas keegi oskab mulle seletada kuidas keelt suitsetatakse:)? see on lihtsalt nii hea, et mõtlesin ise ka kodus proovida teha:)
Moonika, vastasin Sulle siin teemas. Mul aga selline mure. Millises eesti naisteajakirjas nägin ma viimase nädala-paari jooksul retsepti, kus tatraputru serveeriti toorjuustu-frikadellilisandiga?? :O Lugesin ja täna isegi tegin, aga peast, sest ei suutnud enam retsepti leida. Tahaks aga originaali ka vaadata..
Ma lugesin sellist retsepti siit http://kokkamas95.blogspot.com/2011/06/tatrapuder-frikadellidega.html
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-06-13 21:11:15
Turakas:
Pille:
Moonikaa19:
tere kas keegi oskab mulle seletada kuidas keelt suitsetatakse:)? see on lihtsalt nii hea, et mõtlesin ise ka kodus proovida teha:)
Moonika, vastasin Sulle siin teemas. Mul aga selline mure. Millises eesti naisteajakirjas nägin ma viimase nädala-paari jooksul retsepti, kus tatraputru serveeriti toorjuustu-frikadellilisandiga?? :O Lugesin ja täna isegi tegin, aga peast, sest ei suutnud enam retsepti leida. Tahaks aga originaali ka vaadata..
Ma lugesin sellist retsepti siit http://kokkamas95.blogspot.com/2011/06/tatrapuder-frikadellidega.html
Ok, aitäh! Kevadine Nipiraamat siis :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2011-06-14 11:09:04
Eile hilja õhtul lugesin namist võileivatortide kohta ja kusagil teemas oli link ühele (vist Postimehe) artiklile, kus kaks poissi tegid krabinuudlitega võileivatorti. Üles ei kirjutanud kus ja mis, tundus et leian hommikul üles küll. Aga mida ei leia, seda ei leia. Äkki keegi oskab vihjata ja samas ka teab, mitmele lapsele selline retsept ette on nähtud? No täiesti piinlik kohe, et ei leia ka võileivatortide teemat. :o Ei ole ikka erilist mõtet pärast kuumi päevi õues mässanuna vastu ööd mälule loota. :/
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-06-14 11:11:02
Seenekas:
Eile hilja õhtul lugesin namist võileivatortide kohta ja kusagil teemas oli link ühele (vist Postimehe) artiklile, kus kaks poissi tegid krabinuudlitega võileivatorti. Üles ei kirjutanud kus ja mis, tundus et leian hommikul üles küll. Aga mida ei leia, seda ei leia. Äkki keegi oskab vihjata ja samas ka teab, mitmele lapsele selline retsept ette on nähtud? No täiesti piinlik kohe, et ei leia ka võileivatortide teemat. :o Ei ole ikka erilist mõtet pärast kuumi päevi õues mässanuna vastu ööd mälule loota. :/
võileivatortide teema :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2011-06-14 19:07:50
Pille, tänan! Aga pean häbiga oma abitust tunnistama, et seda krabinuudlite tordi linki seal ikkagi polnud ja pole ka ei lõunasöökide ega surimi teemas. Ei saanud ma seda ju unes näha, kaasaga veel arutasime, kas lapsed sööks sellise kattega torti meelsasti või mitte. :) Igatahes edaspidi lähevad sellised "kindel see, et jääb meelde" asjad kohe sujuvalt lingina meilile. ;)
Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2011-06-22 11:47:18
Kas oskab keegi juhendada, kuidas teha seda vürtsikat tomatikastet, mida armeenia šašlõkikohtades alati juurde pakutakse? Kindlasti on seal sees tomatid, koriander ja sibul aga mis veel? Parimat sellist kastet sain Argo baaris, mmmm... Tahaks jaanikule ka teha.

Kahekesi Kalamaja köögis

Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2011-06-22 13:03:22
Seenekas:
Pille, tänan! Aga pean häbiga oma abitust tunnistama, et seda krabinuudlite tordi linki seal ikkagi polnud ja pole ka ei lõunasöökide ega surimi teemas. Ei saanud ma seda ju unes näha, kaasaga veel arutasime, kas lapsed sööks sellise kattega torti meelsasti või mitte. :) Igatahes edaspidi lähevad sellised "kindel see, et jääb meelde" asjad kohe sujuvalt lingina meilile. ;)
Tere. Kas äkki mõtled neid 2 poissi ja seda võileivatorti?: http://www.ohtuleht.ee/280652 Siin foorumis on see link Pille postituses siin: http://www.nami-nami.ee/foorum/viewtopic.php?pid=61882#p61882 :)
Suzlik
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2011-07-05 14:41:35
Tere! kas keegi oskab suunata, milline võiks olla retsept Narva kohviku rabarbikoogil (müügil kaalukoogina), mis on nii mõnusalt nätske ja mahlane :) Sildil on küll koostis lühidalt kirjas (muna, nisujahu, margariin, suhkur, rabarber), aga kardan, et niisama lihtne see pole, et sellist nätsket paksu kooki saada? :) Tänud! :)

Life is uncertain, eat dessert first ampsukas

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 >>