Proua Simpson

Postitusi: 177

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2013-02-01 17:17:37
Enely100:
Tulemas on poja esimene sünnipev. Üheks lähedaseks külaliseks on ka diabeedik. Sooviks laual pakkuda ka lisaks suurele sünnipäevatordile magustoitu/küpsetist, mida võib ka diabeedik süüa.
Oh see vastus tule nüüd VÄGA hilja, aga vast on kunagi kellelegi teisele abiks. Mida pakkuda, oleneb natuke ka konkreetsest diabeetikust - mõni maadleb pigem suhkru, teine aga ka nt rasvadega. Sobilikud võivad olla sellised magustoidud, mis sisaldavad kiudaineid (nt kaeraküpsised). Mõne retsepti puhul on abiks ka see, kui ära jätta vähemalt pool soovitatud suhkrukogusest, sest tihti uhatakse suhkrut magustoitudesse niipalju, kui mahub. Näiteks annab suhkrut edukalt ära jätta makroonide puhul. Võib pakkuda ka puuviljasalatit, kus aluskomponent on kõrvits, ehk nt 1/2 või 2/3 osa kõrvitsat ja ülejäänu teised puuviljad. Niisama näksimiseks võib pakkuda pähkleid. Võõrustaja poolt on küll väga kena oma külalistega arvestada, aga üldiselt on nii, et eks iga diabeetik vastutab ka ise oma valikute eest, nii et päris lolliks ei saa end võõrustajana ka mõelda.
2010-08-06 11:50:27
Pille:
Proua Simpson:
Natuke teemaväline küsimus: kas keegi oskaks sefiirile anda hea ingliskeelse vaste?
Soft meringue või Marshmallow.
Suur aitäh! Vaatan, et kohalikud tootjad on muidu pannud ikka Zephyr või midagi sarnast, aga see tundus kahtlane :)
2010-08-06 10:33:06
Natuke teemaväline küsimus: kas keegi oskaks sefiirile anda hea ingliskeelse vaste?
2009-12-21 18:43:25
Idee on hea. Loodan, et läheb aktiivselt käima...
2009-07-30 10:58:11
Mina käisin aastake tagasi hotelli Mademoiselle'is. Käigust jäi vaid niipalju meelde, et minu arust ei olnud hind ja maitse omavahel vastavuses. Mulle räägiti, et mõned aastad tagasi olla ta olnud eriti popp koht. Ju nad on siis ka sellepärast oma hinnad üles kruvinud. Igal juhul mina enam tagasi pole läinud. Võibolla nüüd on hindade osas paranenud, ei tea...