Ellys

Postitusi: 6

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2012-08-06 18:08:36
Müüa mustsõstraid 1,5€ kg ja karusmarju 1€ kg. Kiire, marjad on eile korjatud. Saadaval ka pardimunad 0,3 € tk. Asuvad Tallinnas. Tel 5252689 Ülle
2012-07-02 15:52:14
Valesti pole ilmselt midagi tehtud, lihtsalt keegi kasvatab oma järelkasvu. Ussikesed kokku korjata ja Pille kanadele saata.
2012-03-12 21:41:59
Kasvatan suhkrulehte mitu aastat. Seemned eriti hästi ei idanenud, kuid ühe taime siiski sain. Suvel viin taime potiga kasvuhoonesse ja talveks toon tuppa aknalauale. Pistikust kasvatasin endale veel teise taime. Väike taim on soojas ruumis ja ajab nõrku võrseid. Vana taim on jahedas ruumis, vanad võrsed kuivasid ja nüüd on hakanud uusi korralikke (mitte nõrku) võrseid ajama. Ma olen suhkrulehte vähe kasutanud, minu jaoks on tal natuke ebameeldiv spetsiifiline maitse. Internetist saab lugeda, kuidas steviat seemnest kasvatada.
2012-02-05 14:35:28
Minu 2011. a uus ja esmakordselt kasvatatav ning väga maitsev ja samas ka väärtuslik köögivili oli rooskapsas. Jõuluks ja uue aasta pardiprae juurde sai peenralt neid päid korjata ja ahjus koos küüslauguga hautada. Jaanuaris enne suuri külmi kasutasin veel kapsal olevad lehedki toorelt võileivakatteks. Hakkan vist jäneseks muutuma.
2012-02-05 14:24:55
Mul on mitmel aastal rosmariin hukkunud, kas on liiga kuivaks jäänud (istutatud turbasegusesse mulda ja kuivab suhteliselt kiiresti, samas aga hoiatatakse ülekastmise eest) või on külm ära võtnud. Jaanuaris ostetud potis on kaks tugevat taime, kes on praegu 10 soojakraadi juures ja tunnevad end mõnusalt. Keskküttega ruumis hakkab rosmariin talvisel pimedal ajal ajama nõrku võrseid, nii on mu tütre taimega just juhtunud. Jagan kevadel oma rosmariini kaheks, ühe jätan potti ja teise istutan maha. Maha istutatud taime tuleb kindlasti hoolikalt katta ja lund peale kuhjata. Tüümian ja salvei elavad mul aastaid aias, salvei on mõnel aastal natuke kahjustada saanud, kuid siiski ellu jäänud.