Kallur

Postitusi: 14

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2014-10-12 18:37:05
Panin kuulutuse uuesti üles, olin juba unustanud oma väärt vara :)
2014-10-12 18:36:21
Müüa pärlmutterpunane uus ja garantiiga KitchenAidi juhtmevaba saumikser. Pilt on selline - http://kitchenaid.ee/78-371-thickbox/saumikser-artisan.jpg Pakendis, tuttuus. 5 erinevat kiirust ning LED-näidik, liitiumaku. Kvaliteetne abimees ja super disain. Sellist pärlmutter õunapunast tooni saumikserit nö väikses komplektis muidu ei müüda. Kuna mul oli aga paraku teistest kodumasinatest tingituna vaja just teist punast tooni, ent koos lisavarustusega, komplekteerisin ise kahest variandist ühe kokku. Ja nüüd see teine jäi uue ja puutumatuna alles. Kuigi see õunapunane värv on iseenesest palju ilusam, ei saa salata... Poehind 169.- Paku oma hind :) Asub Tallinna kesklinnas, siia-sinnapoole lähimasse kanti liigub autoga, kaugemale ntx Smartpostiga. Kontakt - info@bluebird.ee, 50 10119
2011-01-14 02:45:25
Pille:
/.../ KA mikseriga teen praktiliselt kõik koogitainad (biskviittainad, beseetainad, keeksitainad) ja meie majapidamises tähendab see pea ülepäeva kasutamist. Plaaningi siin praegu lisakausi ostmist, sest tihti tahan asuda juba järgmise taina kallale, aga eelmine kauss alles pesumasinas :) Jäätisekauss "elab" meil sügavkülmas ja umbes kaks korda kuus (suvel tihedamini) teeme sellega jäätist. Hakkmasinalisa kasutan samuti paar korda kuus - hakkliha tegemiseks, maksapasteedi tegemiseks, hummuse tegemiseks (mulle meeldib see tekstuur rohkem, kui nt köögikombainis peenestatud). /.../
Pille, palun aita rumalat algajat :) Kas Sa oled oma KA hakkliha otsikuga ka kanafileest hakkliha teinud? Ma olen paar korda proovinud ja no ei toimi hästi - need valged kelmed kiiluvad aukudesse kinni (kuigi kasutan suuremate aukudega ketast) ja masin kiiresti umbes... kõiki peenemaid valgeid kohti ei anna ju välja ka lõigata... Ja ühtlasi oskad ehk nõu anda, mida peaks lisama fileele, et tekstuur nats vähem pudrune oleks? Mul oli kaval plaan lisanditega poetoodangule isetehtut eelistada, aga no ei õnnestu hästi :(
2011-01-05 01:23:46
Pille:
Tõstan siia:
Krõõp 27.12.2010:
Just ostsime ilusa hõbedase külmkapi ja täna laps kraapis selle magnetiga täiesti kriimuliseks. Nii kahju on! Kas midagi annaks veel teha, et asja parandada (kriimud väga sügavad ei ole)? Või on kellelgi häid ideid, kuidas koledaid kohti varjata?
Krõõp, pöördu sellise firma poole nagu SmartService. Asub Mustamäel ja suudab autodel igasugu imepuuduseid kõrvaldada. Hiljaaegu oli Tehnikamaailmas neist juttu ja täitsa üllatavaid asju suudavad - kulunud nahkistmed muutuvad uueks, mõlgid ja kriimud kaevad, täke autoklaasilt jne jne. Äkki saad tõesti sellisest kohast abi :)
2010-12-16 01:59:33
Mo pole hetkel vist teab mis originaalne, aga mis on hetkel TW parimad pakkumised ja kiiremad tarneajad silikoonmatile ja küpsetamisalusele? :)