KOKKAME KOOS #57: BRITI SAARTE SÖÖK JA JOOK

Annuzhka
Postitusi: 100
Kokaõpilane
2015-02-02 16:17:54
Pille:
Kasutasin oma truu sõbra Research Randomizeri abil ja 61 "võistlustöö" seas naeratas loosiõnn kasutajatele AIRE1, ANNUZHKA ja ANIITRAM. Palju-palju õnne ja suur aitäh nii hoogsa kaasalöömise eest! Teie saate endale briti koka Gordon Ramsay raamatu "SÕPRADEGA KÖÖGIS"*. Kellele Briti saatkond oma toreda kinkekorvi annab, selgub peagi ;) * Ootan postiaadressi või telefoninumbris ja lähima Smartposti asukohta meilile info@nami-nami.ee
Oi, mina kaa. Nii tore :)

It´s all about seasoning!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-02-03 00:26:08
Meil oli täna menüüs Sticky Toffee Pudding. Väga tore magustoit, teeme kindlasti uuesti!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Aire1
Postitusi: 837
Abikokk
2015-02-03 11:58:42
Aitäh, aitäh, aitäh. Nii tore üllatus.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-02-04 12:30:30
Pille:
Mul on rõõm välja kuulutada KOKKAME KOOS #57, mis keskendub Briti köögist pärit headele roogadele ja rüübetele :) Eriauhinna paneb välja ka Briti saatkond ning selleks on eriti hääd briti kraami sisaldav kinkekorv väärtusega 30 eurot. Nami-Nami loosib omalt poolt kõikide osalejate vahel välja kolm toredat kokaraamatut. Inspiratsiooni leiate internetiavarustest ja muidugi ka siitsamast Nami-Nami retseptikogust briti köögi kategooriast. Kooskokkamisel osalemiseks võib teha nii täitsa "puhtaid" briti roogi, ent ka moodsaid briti rahvussööke (tikka masala!) ja eriti oodatud on Eesti-Briti sugemetega fusion-road. Fotod on väga oodatud, nagu ka väike sissejuhatus-põhjendus, miks just see roog. Kui Sa pole varem kooskokkamises kaasa löönud, siis ära muretse, kuskile kohale tulema ei pea ja keegi degusteerima ei hakka - ise teed süüa, ise sööd - lihtsalt jagad siin Nami-Nami foorumis retsepti või retseptiviidet ning fotot. Kooskokkamine on sel korral konkreetne ja lühike, kokkuvõtteid teeme ja auhindu loosime juba 1. veebruaril. Nii, ready, steady, cook! :)
Briti saatkond hoidis teemal hoolega silma peal ja leidis, et nad peavad ikka kaks kinkekorvi hoopis välja andma :) Ühe kinkekorvi saab endale kõige lahedama eesti ja briti köögi fusion-roa eest - nimelt ANNUZHKA, kes tegi meie rahvuskalast fish & chips'e :) Teise kinkekorvi saab endale ILSU, kes tegi ise lausa briti toorvorste (british bangers) ja nendest mitu erinevat rooga. Auhinnakorvid ootavad teid Briti saatkonnas, täpsem info meilitsi juba minu käest.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2015-02-04 12:35:10
Jeee, kui äge ! Minu õnnepäevad jätkuvad;) Kõigepealt võitsin lotoga 7.70 (kas pole huvitavad numbrid) Siis võitsin Toiduakadeemia Tai koolituse, mis oli nii äge nende uutes ruumides ja nüüd see siin :) Nii äge! Aitäh ! Aitäh! Aitäh! ja ma ei taha kedagi kadedaks teha vaid oma rõõmu teiega jagada, vahvad Nami-Namikad !

Ilse köögis

Annuzhka
Postitusi: 100
Kokaõpilane
2015-02-04 19:21:13
Oh, milline rõõm, sellist õnne pole mul veel olnud. :) Aitäh, aitäh, aitäh. Äge. :)

It´s all about seasoning!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >