Hinnavaatlus

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2013-04-04 11:33:14
Netcat:
Ühtlasi on seal Neutral puhastusvahendite soodushinnad (offtopic, aga no toiduga tegelemine ikka vahest nõuab nii nõude kui riiete pesemist))
Oi, mina tänan info eest! Need on vaieldamatult parimad poes olevad puhastusvahendid, eriti pesugeelid. Meil väikse isesööja ja toiduplekkidega peale Neutrali kasutuselevõttu enam plekieemaldit ei tunta ja õnneks see geel ei lõhna ka kuidagi.

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-15 10:55:44
Co-Marketis on hetkel Valio või väga soodsa hinnaga: Säilib aprillini. Ma ostsin kohe väga mitu pakki, hinnavõit ju kahekordne!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-06-16 21:40:15
Kui siiani teadsin, et odavaimad vutimunad on müügil Prismas, siis eelmisel nädalal leidsin veel odavamad Rimist. Tõsi see on vist mingi ajutine pakkumine. Tegu oli tootekoodi järgi läti vuttide munadega. Tavaliselt olen üsna pika hambaga lõunanaabrite munatoodangu suhtes, aga need olid väga hea kvaliteediga.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2014-08-04 15:32:55
Tartukad, kellele maitseb Ben & Jerry's jäätis - Raatuse Comarketis on iga esmaspäev üks sort -50% ;)

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

sirjev
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2014-09-30 16:52:43
Kas Kaupmees on ikka firmadele või saab ka eraisik sealt osta?

IVF

Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2014-10-01 17:18:30
Saavad eraisikud ka, mingit kaarti isegi ei pea tegema enam. Kevadel käisime viimati kolleegiga, aga ei usu, et kord muutunud on. Ainult münt peab taskus olema ostukorvi kasutamiseks :)
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2015-03-16 19:31:49
Vaatleks siis jälle natukene. Hinda ja nii muidu. Prismas on banaanid hinnagarantii all. 99 senti kuni... oli vist jaanipäevani sel aastal. Vähemalt käesoleval sesoonil ilmselt parim hind linnas, kuigi kvaliteet enamasti ei kipu neil parim olema. Üle pika aja sattusin Selverisse, Järve omasse. Uue asjana torkas silma mahehernekonserv klaaspurgis. Ei ostnud, aga paneks positiivse märgi maha, sest seni ainsad väiksemas klaaspurgis herned, mida ma näinud olen, on need Noliko beebiherned, aga mulle kui vanakooli Globuse-inimesele meeldivad suuremad. Veel oli huvitav, et hulk kalakonserve oli ära kolitud kalaletist kuskile supipurkide riiuli otsa peale vms. Et sardiine ja sprotte ja räime tomatis ärge enam jaheriiulist otsige, nagu mina seda päris tükk aega tulutult tegin. Basiilikud olid seal mitte enam närbunud, vaid sõna otseses mõttes roiskumise viimases staadiumis ja värsketest seentest saab rääkida vaid jutumärkides, needki kõik šampinjoni (päris normaalne seenevalik on mõnda aega olnud Stockmannis ja vahel ka kaubamajas, teised poed on kõik lootusetud). Veel oli Järve Selveris uudisena (vähemalt minu jaoks) saada piklikku punast mahepaprikat. Paki hind 3.99 - samal ajal oli juurikaosakonna sooduspakkumises samasuguse mittemahepaprika paki hind 1 ja mõniteist senti. Raske valik.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2015-05-29 17:07:07
Siuke veider hinnavaatlus, et... me kõik teame, kui palju kallimad on tavaliselt ökoviljad tavalise puuviljaleti saadustest, eks ole? Amsterdamis hüppasin läbi mingist Albert Heijni nimelisest supermarketist - tundus selline tavaline väike ketipood olema - ja seal oli tavalise Chiquita banaani ja mahebanaani hinna vahe täpselt 10 senti.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2015-07-06 18:27:26
Täna nägin esimesi kukeseeni Balti jaama turul. Ei olnud imeilusad ja maksid kullahinda (20 kilo), aga tähendab, et varsti-varsti juba saab kukeseenekastet ja kukeseenepirukat ja kukeseenesuppi ja, oeh... :)

Jazzino. teen. naudin.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-07-06 19:41:22
Netcat:
Siuke veider hinnavaatlus, et... me kõik teame, kui palju kallimad on tavaliselt ökoviljad tavalise puuviljaleti saadustest, eks ole? Amsterdamis hüppasin läbi mingist Albert Heijni nimelisest supermarketist - tundus selline tavaline väike ketipood olema - ja seal oli tavalise Chiquita banaani ja mahebanaani hinna vahe täpselt 10 senti.
No Stockmannis oli aastaid Kikerikii vabakanade munad ning erinevate tootjate puurikanade munad sama hinnaga. Ikka valiti neid viimaseid miskipärast..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 >