Nami-Nami kokakoolitused

Gemma
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2014-09-22 02:13:35
Tere! I'm a Spanish girl that have moved to Tallinn just a month ago. I'm looking for some help to find a cooking or baking course in Tallinn as I want to learn and meet people interested in cooking, baking and food! Suur aitäh!

Hi everybody! I'm a Spanish girl that have moved to Tallinn just a few month ago, and I'm looking for some help to find a baking or cooking course as I want to learn and meet people interested in the

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-04-24 18:55:09
Siia tulevad ühed suvised pildid :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-04-24 18:59:00
Ma praegu eriti avalikke koolitusi ei tee, kuigi tundub, et hakkan varsti jälle :P Aga aprilli keskel juhendasin Köleri 2 majas ühte toredat toiduteemalist õhtut, mille käigus valmis mitu erinevat rooga rootslaste kuulsa Västerbottensost juustuga. Siin paar pilti ka: Enne: Rootsi suursaadikule juhiseid jagamas: Pärast: Joogiks oli Semu mahla: Aitäh Rootsi Kaubanduskojale ja Semule kutse eest!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-06-29 12:55:47

Tegelikult olen ma vahepeal ka koolitusi läbi viinud, aga vaikselt ja vähe. Täna oli aga lõbus kokandustund Viimsi lasteaia Väike Päike suvelaagrilastele. Kokandustund toimus al fresco ehk meie koduterrassil - õnneks oli ilm kuiv ja päikeseline. 

Lapsi oli 15 (vanuses 6-9) + õpetajaid 2, lisaks mina ja minu kolm põnni. Aega oli meil 2 tundi, toidud valmistasid lapsed ise ja sõid siis ise kohe ära ka. Menüü oli meil väga lihtne: 

veidi teistsugused viineripirukad

seenemikud (kirsstomatid ja vutimunad)

* röstsaiakesed mozzarella, tomati ja basiilikuga

hapukooredipp peenralt valitud ürtidega

kakao-kaerahelbepallid

* 5 liitrine kanister värsket piparmünditeed, mida sai nautida jääkuubikutega (joodi tilgatumaks)

Väga tore oli :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-08-20 08:05:51

Eile viisin läbi väikese ingliskeelse Eesti köögi õpitoa kaheksale Audentese IB-tudengikandidaadile. Noored olid Eesti, Ukraina ja Valgevene taustaga. Menüü oli valitud nii, et saaks võimalikult palju seletada ja selgitada meie toidukultuuri kohta :D

Tegime kolme sorti võileibu (leib+vürtsikilu+vutimuna, sepik+vorst+kurk, sai+juust+tomat)
Viineripirukaid
Praetud kukeseeni kartulitega ja klopitud kurgisalatit
Kamavahtu maasikatega
Rabeda tainaga õunakooki ehk möldri õunakooki
joogiks värske piparmünditee

Noored said kõhu täis ja jäid vist rahule :)
 

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 >