Nami-Nami/Peakokk tänab...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-03-16 18:45:12
Tahtsin öelda suur-suur aitäh Bettyle, kes me pisitütrele imearmsad roosad sokid kudus :) Ja tagantjärele veel ka Vandistele, kes mulle paar kuud tagasi ühe imekauni kootud sallikese saatis. No on ikka toredaid nami-namikaid olemas :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-03-18 11:12:33
Qstile ka, nende roheliste martsipanide eest!! :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-11-05 15:09:24
Ma kasutan võimalust ja ütlen suur-suur aitäh Zoozile, kes on meie perele tervelt neli moosi ja purgi isetehtud sinepit ning pakitäie kuivatatud Kreeka hiidube saatnud :) Moosid kuluvad tänavu väga ära, sest ise jõudsime teha väga-väga vähe (ja oma suuri lemmikuid, ploomimoosi, aprikoosimoosi ja kreegimoosi üldse mitte ;))

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-11-05 15:38:57
Pille:
Ma kasutan võimalust ja ütlen suur-suur aitäh Zoozile, kes on meie perele tervelt neli moosi ja purgi isetehtud sinepit ning pakitäie kuivatatud Kreeka hiidube saatnud :) Moosid kuluvad tänavu väga ära, sest ise jõudsime teha väga-väga vähe (ja oma suuri lemmikuid, ploomimoosi, aprikoosimoosi ja kreegimoosi üldse mitte ;))
:):):) Ma täna just proovisin ka seda sinepit,aga oli seekord kuidagi liiga vedel tulnud.Vist olid munad liiga suured. Ploomi-ja kreegimoosi mul pole, aga aprikoosimoosi saadan esmaspäeval salakohta :))

Zoozi tegemised