Toidu-ostu ving

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-04-22 17:27:46
liisikas:
Püüdsin otsida foorumist mõisteid 'kookosmass' ja 'pistaatsiamass', aga ei tulnud väga palju vasteid. Nimelt olen leidnud nüüd just lihavõtetega seoses mõned huvitavad koogid, mida teha, aga mis vajavad nimelt kas kookos- või pistaatsiamassi. Väidetavalt on Odensel selliseid tooteid olnud, sest retseptis on nõnda nimeliselt mainitud. Kas oskab keegi teadja öelda, kust neid tänapäeval leida võiks Tallinna linnas? Või veebipoest kuskilt? Aitäh:)
Odense kookosmassi on küll olnud, isegi ostsin alles aasta tagasi. Tundub küll, et viimasel ajal on sortiment kuidagi kokku kuivanud, aga prooviks siiski vaadata kaupsi-stocki-solarise kuldsest kolmnurgast või külastada mõnd paremini varustatud selverit. Pistaatsiamassi kohta ei oska öelda, kui just selle all ei mõtle seda rohelist kunstlikku plöga, mis eriti ei oma seost pistaatsiatega, aga jah, sellist on ka vahel müügil olnud.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2015-01-26 22:07:17
No ammu pole vingunud. Võtaks kohe registri lahti, nagu politseiauto, viu-viu-viu-viu. Õigupoolest peaks see minema kuskile toiduohutuse-laadsesse rubriiki, aga sellist vist pole. Teadlikkuse raames mõni päev tagasi Prismas (Mustika, kui kedagi huvitab) toore kanaliha pakendeid silmitsedes sai tõdetud, et kuigi meetrite kaupa riiuleid on kõigi mõeldavate kana kehaosadega täidetud, siis viimane kui üks neist on pakendatud ühesugusele vahtpolüstüreenist taldrikule. Vähemohtlikust plastist alusel oli saada täpselt üksainus toores kanatoode ja sedagi tinglikult, sest tegu oli selle "õrnsoolafileega" või kuidas seda soolvett täis süstitud asja kutsuda. Täiesti töötlemata toorest kanafileed, tiibu, jalgu, rindu, kintse jne polnud võimalik osta ilma EPSist taldrikuta - Prisma ju pakendamata toorest liha ka ei müü. Üldselt on see muidugi vähem Prisma ja rohkem Talleggi/Rannamõisa kapsaaeda. Aga siiski ma polnud teadvustanud varem, et asi ongi nii hull. Marineeritud lihasid saab ju panna tavalisse plastkarpi, milleks siis toore liha puhul nii levinud on EPS?

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

SigneP
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2015-03-04 18:23:20
Huvitav, mis Sikupilli Prismas toimub. Eile olid letid osaliselt ikka nii tühjad kui tühjad. Banaane ma ei leidnudki :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-03-04 18:30:19
SigneP:
Huvitav, mis Sikupilli Prismas toimub. Eile olid letid osaliselt ikka nii tühjad kui tühjad. Banaane ma ei leidnudki :)
Banaane ei olnud paar päeva tagasi ka Viimsi Co-Marketis (meil siin üsna suur see), mõned pomelid olid kenasti banaanilauale ritta seatud :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2015-03-04 18:49:32
SigneP:
Huvitav, mis Sikupilli Prismas toimub. Eile olid letid osaliselt ikka nii tühjad kui tühjad. Banaane ma ei leidnudki :)
selgitavad

Jazzino. teen. naudin.

<< 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 >