Ajakiri OMA MAITSE

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2011-08-03 19:57:44
Pisi-Pisi:
Augustikuu OM - miks on vaja tõlkida asi siidriäädikaks, kui see on sama asi mis õunaäädikas (lk 49)...
Päris sama ikka vist ei ole.

Ilse köögis

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2011-08-03 20:04:53
Õunaäädikas e. siidriäädikas

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-08-03 21:10:22
Ilsu:
Pisi-Pisi:
Augustikuu OM - miks on vaja tõlkida asi siidriäädikaks, kui see on sama asi mis õunaäädikas (lk 49)...
Päris sama ikka vist ei ole.
No mina olen need samaks tõlkinud (apple cider vinegar/apple vinegar), Marit arvab ka nii. Eks ma proovin uurida, kas ja mis nüansierinevused seal on.. Aga seda siis juba äädikateemas.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2011-10-05 13:18:53
Oktoobrinumbrit ei ole veel põhjalikumalt vaadanud, aga viimane lugu on ääretult vahva, nn. "vanakooli prouadest", kes lõpetanud kodumajanduskooli.

Profa köögipool

Roadwaffle
Postitusi: 30
Kokaõpilane
2011-10-06 13:07:02
Profa:
Septembrinumbrit ei ole veel põhjalikumalt vaadanud, aga viimane lugu on ääretult vahva, nn. "vanakooli prouadest", kes lõpetanud kodumajanduskooli.
Mulle ka see lugu väga meeldis. Selliseid nostalgiahõngulisi pajatusi võiks minu meelest isegi rohkem olla. Huvitav on alati lugeda kuidas kunagi noori õpetati ja kuidas toidutegemine käis :) Retseptide poolt ei olnud seekordne OM minu jaoks eriti põnev. Ainult paar asja tundusid uued ja huvitavad ning tekitasid tahtmise neid ise teha proovida.

.tulen loobin su katusele kive. - http://roadwaffle.wordpress.com

Narkolepsia
Postitusi: 168
Abikokk
2011-10-06 23:15:10
Profa:
Septembrinumbrit ei ole veel põhjalikumalt vaadanud, aga viimane lugu on ääretult vahva, nn. "vanakooli prouadest", kes lõpetanud kodumajanduskooli.
Ma hästi vaikselt sosistan, et see on ju juba oktoobrinumber ;)
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-12-14 13:21:10
Noh, oleks võinud tähenduste väljalugemisel hoolsam olla ja aru saada, et kui keegi pole võtnud vaevaks aasta jooksul Oma Maitse kohta midagi öelda, siis see on ka mingit tüüpi info... Tellisin ajakirja meeltesegadushoos pooleks aastaks ja hämmeldunult lugesin lausa 2x läbi et leida kas miski äkki hakkab kõnetama, aga eriti ei hakanud ikka. Reklaami hulk näib olevat nende kuude või aastate jooksul, mis ma seda ajakirja vaadanud pole, lausa kolmekordistunud. Ja siinse teemma eelmistele postitustele viidates oli minu jaoks pea ainus huvitav lugu ka "vanakoolikas" - Salme Massost. Huvitav mis pagana püsidiil neil selle Rakvere Apelsini nimelise kauplusega on et nad just alati sealt oma "huvitavaid leide" leiavad .... Peaks veel kolmanda ringi läbi lappama, äkki leiaks mõne katsetamisväärt retsepti ka.
Üllekas
Postitusi: 210
Abikokk
2012-12-26 20:39:48
Minul on Oma Maitse juba pikemat aega püsivalt tellitud. Kord on ajakiri huvitavam ja teinekord mitte nii väga. Mõnikord ei leia tõesti ühtki inspireerivat retsepti. Aga üldjoontes olen ajakirjaga enam-vähem rahul ja kavatsen ka edaspidi tellimist jätkata. Pole nagu millegagi asendada teist ka (kui võõrkeelsed ajakirjad välja jätta).
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-12-26 21:07:04
Järgmises numbris on minu poolt ka midagi, nägin sellega vaeva, sest aega tegemiseks oli väga vähe... kui kasvõi üks inimene saab sellest inspiratsiooni, siis läks asja ette :)

Zap*

Triinpvr
Postitusi: 195
Abikokk
2012-12-27 22:23:36
Ma ikka ostan üldiselt selle OMi ära, noh, et toetada või nii. Kuigi on olnud ka numbreid mille võib kohe lauajala alla toeks panna. Samas näiteks novembri numbrist märkisin endale kohe kolm väärt mõtet üles (kõrvitsakruubipuder, kanasüdamekaste ja Aleksandrikook). Ja kui oleks veel ulukit võtta...

laualamp.wordpress.com

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >