Jaanipäev e. suvepüha - 24. juunil

Killuke
Postitusi: 6
Kokaõpilane
2015-07-01 01:28:57

Ma katsetasin ka marinaadidega, sest terve pere igatseb neid "häid marinaadis lihasid, mida Eestis poes müüakse :) Kana sai meil karri- jogurtimarinaadi (ikka nami-nami ainetel) ja sealiha magusa punase marinaadi (keerasin lihtsalt midagi kokku bbq kastme, soja ja tomatipastaga).

Küpsetasin karaskit ja tegin munavõid, et oleks ikka rahvuslikku hõngu ka.

Kuna me ei olnud kodus, siis kõrvale sai lihtne toorsalat ja magusaks metsast korjatud mustikad ja metsmaasikad kreeka jogurti ja meega :)

(enne, kui keegi küsib, kus mustikaid saab, siis ütlen, et me ei ela Eestis:))

Tiadalma
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2015-07-01 01:53:43

Me olime ka perega koduõues, sest pisikestega ei tahtnud trallima minna. Isa tegi meil barbeque ahjus sea peekoniliha, nagu iga aasta ja mis on megahea. Kõrvale kartulit ja toorsalatit. Külalised tõid lõhefileed, mille grillil küpsetasime. Veel olid laual täidetud šampinjonid ja suitsupeekonisse keeratud oliivid.

Magustoiduks mokatort.

Head ja paremat

Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2015-07-01 18:30:34
Meil olid jaanideks kanakintsud marineeritud maitsestamta jogurti ja ürtidega, grillitud köögiviljad (paprika-pommu-suvikõrvits), tuhakartulid ja Mari-Liisi retsepti järgi valgehallitusjuust rabarberikastmes, mis oli imehea :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-07-06 13:13:47
Hei! Väikese hilinemisega :) ja kasutasin jälle oma truu Research Randomizeri abi. Vahemikus 1-15 genereeriti mulle vastuseks 1 ehk siis Mari-Liisi uue raamatu saab endale SILX, kes jagas oma jaaniõhtumenüüd juba enne loosimise väljakuulutamist :) Silx, saada mulle palun meilile info@nami-nami.ee oma postiaadress JA lähim Smartpost/mobiilinumber.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2015-07-27 11:50:42
Vabandused, olin pikka aega leviaugus. Kohe saadan info :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-06-11 18:58:18

Väike vihje neile, kes juba jaanipeomõtteid mõlgutavad. Nami-Nami tublid toimetajad on valinud välja hulga jaaniõhtuks sobivaid retsepte ja need vastava märksõnaga jaaniõhtu ära märgistanud ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >