TARTU: catering

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2010-09-25 08:16:20
Shakespeare kohviku gatering on tõepoolest väga hea. Varasemalt tööga seonduvalt olen nende erinevatega kokku puutunud. Ka Hotell Dorpat on silma paistnud väga heade suupistete ja huvitavate salatitega.

Lavendlimesi.blogspot.com

Tiramiiiisu
Postitusi: 69
Kokaõpilane
2010-09-26 08:19:06
Soovitan Entrit.
Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2011-06-07 22:48:36
nii, teeme uue ringi, oleks vaja Tartus cateringi, seminari toitlustamiseks. kas ikka Shakespeare?

Da Vahtra Residence

Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2011-06-08 09:43:00
Vernanda:
nii, teeme uue ringi, oleks vaja Tartus cateringi, seminari toitlustamiseks. kas ikka Shakespeare?
Minul on uus lemmik - viimase aja kõige paremad toiduga oli Kolme Sõsara Hõrgutised. Hinna-kvaliteedi suhte osas jätkuvalt ka Shakespeare.
Triinpvr
Postitusi: 195
Abikokk
2011-06-08 18:03:51
Vernanda:
nii, teeme uue ringi, oleks vaja Tartus cateringi, seminari toitlustamiseks. kas ikka Shakespeare?
Mul olid vahepeal tõsised kahtlused kas Entri mitte maha kanda, täielik allakäik. Aga hiljuti sain nende küpsiseid ja pirukaid ning otsustasin anda veel ühe võimaluse (kahjuks see üritus mida nad toitlustama tulevad on alles 15.juunil, nii et ei oska praegu veel midagi arvata). Ahhaa-keskuses anti ühel seminaril Dorpati cateringi, oli päris hea, mitmed pisikesed ja üsna nunnud suupisted. Kuigi kummaline oli see, et magusamps oli tehtud lihtsalt suuremaid kreemisaiu pooleks lõigates... Ilmselt siis mingi tööõnnetus :)

laualamp.wordpress.com

Triinpvr
Postitusi: 195
Abikokk
2011-06-26 20:34:53
Entri kohta siis, et viimane kogemus oli pigem positiivne. Aga ma olen tähelepannud, et neil on iga u 5 suupiste kohta üks mis ei ole nii hästi õnnestunud, kas maitselt või välimuselt. Seekord oli selleks kanafileetükikesed keeratud salatilehte. Point oli aga selles, et nad olid kasutanud sellist kroussalatit, et see kuhil nägi välja nagu hunnik salatit ning sööjad ei osanud sealt kana otsidagi. Nii sai kõik muu enam-vähem otsa, ainult üks taldrik salatiga jäi, mida lähemalt uurides siis ilmnes, et need olid kanatükikesed igaüks hoolikalt salatisse keeratud :D

laualamp.wordpress.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-10-18 13:20:50
Kui Tartus on torti või magusaid suupisteid on vaja, siis nüüd on linnas üks tõeliselt tubli tegija juures, Kertu Lukas nimelt (varem tegutsenud nt Ööbiku gastronoomiatalus). Tema uus kondiitriäri kannab nime SUHKRUINGEL ja esialgu saab tema meistriteoseid tellida telefoni ja veebi teel. Facebookis on nad ka täitsa olemas: SUHKRUINGEL

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2013-11-10 00:47:15
Polpo catering on v hea!

Da Vahtra Residence

<< 1 | 2 >