SAAREMAA: söögikohad

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2015-05-08 15:59:22
Veskil uus nägu, uus kokk Ott (varem Lavendlis) ja uus menüü. Retro on taset tõstnud siin linnas. Mosaiik ikka hea koht, kuigi ei näe praegu veel menüüs oma eelmise aasta lemmikut. La Perlal nüüd kohaletoomise teenus.

Zap*

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2015-07-02 19:12:51
Peale Castello on avatud ka mingi väiksem koht Kauba tänaval, "Soolakamber", aga neil pole kodukat ega midagi. Meris oli ikka hea pitsa, kuigi õues laudu vähevõitu. Kuursaalis olid kurjad teenindajad, kes kohe peale sisenemist tõstsid ukse ette sildi "reserveeritud" ning siis söögisaalist minema ajasid, kuigi ma tahtsin ainult vitriinist mõned koogid kaasa osta! Ütlesid et neil on vaja ettevalmistusi teha, sest õhtuks koht reserveeritud ja ajasid pahase näoga minema. Ei tea kuidas vitriinist kookide ulatamine laudade sättimist segab? Duhhhhh. Mosaiigis sõin eile laagerdunud siiafileed, mis oli küll hea, aga eelmise suve lemmik oli parem, just lisandite/roa terviklikkuse osas. Praegu oli siig serveeritud kurgisalati ja värskete keedukartulitega, eelmise aasta siig salati, kalamarja ja vutimunadega oli ikka tipp. Täna sõin krõbedaid kilusid, väga krõbedad ja maitsekad, kaste oli ka hea. Retros uus menüü sellest kuust, pole veel proovida jõudnud. Vanalinna Kohvik on stabiilne, ma püsikunde seal. Võiroos neil on vist Eesti parim, varem oli ühes Tallinna väikeses pagarikohas ka hea, aga see läks hingusele. Makroone teevad nad ka nüüd ja müüvad LaMuu jäätist. Leisis avati Villa Inga selles nunnus kollases punase katusega majas, seal on ka kohvik. Hästi armas paistab igal juhul.

Zap*

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2016-03-23 16:09:39

Go Spas veetsin lastega aega ja kuna peale ujumist õhtul ei viitsinud pisemat sisse pakkima hakata, siis sõime mõlemal õhtul õhtusöögid seal.

Enne õhtusööki olgu öeldud, et hommikusöögid on seal suht OK'd mu maitsele.

Aga mis mind õhtul hämmastas- praed tulid mõlemil õhtul lauda pehmelt öeldes leigetena. Sama kurtsid ka tuttavad, kes olid seal c. kuu enne meid käinud. Samas järgmisel päeval soovisin lõunaks frititud räime ampsu ja see oli igati kuum. Jaanalinnu äkine maitses ka hästi.

Lastemenüü- friikartul, viiner ja misiganes tootja lihapallid, halllooooo. Ühesõnaga kokkuvõttev mulje pärssis.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >