Lastepärased sünnipäevatordid

Kodukana
Postitusi: 78
Kokaõpilane
2013-01-28 23:59:10
esimese pilguga vaatasin, et tegu on Tony Rossi Horrid Henry tegelasega. väga lahe tort, olen kindel, et mu poiss oleks ka vaimustuses sellest.
Koogi Kata
Postitusi: 232
Abikokk
2013-02-25 03:24:58
Angry Birdsi teemaline sünnipäevatort. Lapsed sõid ja kiitsid. Suured sõid ka ja kiitsid. Lähemalt siin.
Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2013-03-02 00:27:50
Valmistasin lapse esimeseks sünnipäevaks martsipanitordi printsessitordi ainetel. Biskviit 4 munast, munavalged eraldi vahustatud. Vahel vaarikamoos ja kohupiima-vahukooresegu (täidis Nami-Nami kokaraamatust). Kõige keerulisemaks osutus rohelise martsipani rullimine, aga parima tulemuse andis kahe toidukile vahel rullimine. Tegin 2 torti, esimene sai pealt veidi lopergune, teine aga juba üsna ilus (keerasin biskviidi tagurpidi, nii et lõigatud ülemine kiht, mis pealt muhuliseks küpses, jäi siis alumiseks). Kokku panin eelmisel päeval, serveerimise eel kinnitasin suhkrusiirupiga peale roosast martsipanist lilled. Maitses väga hästi, iseäranis sünnipäevalapsele :)

Liisi Blogi

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-03-02 21:34:59
Liisi:
Valmistasin lapse esimeseks sünnipäevaks martsipanitordi printsessitordi ainetel. Biskviit 4 munast, munavalged eraldi vahustatud. Vahel vaarikamoos ja kohupiima-vahukooresegu (täidis Nami-Nami kokaraamatust). Kõige keerulisemaks osutus rohelise martsipani rullimine, aga parima tulemuse andis kahe toidukile vahel rullimine. Tegin 2 torti, esimene sai pealt veidi lopergune, teine aga juba üsna ilus (keerasin biskviidi tagurpidi, nii et lõigatud ülemine kiht, mis pealt muhuliseks küpses, jäi siis alumiseks). Kokku panin eelmisel päeval, serveerimise eel kinnitasin suhkrusiirupiga peale roosast martsipanist lilled. Maitses väga hästi, iseäranis sünnipäevalapsele :)
Väga kena, Liisi!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Annuzhka
Postitusi: 100
Kokaõpilane
2013-09-11 22:13:31
Minu poja sünnipäevatort Biskviitpõhjade vahel kohupiima-vahukoorekreem vaarikatega katteks martsipan (martsipani all võikreem kondetspiimast). Minu esimene tordimaalimine. Planeerisin ja mõtlesin ma seda torti ikka nädalaid - kuidas linnud teha - värvida või martsipanist, mis kujuga kook (ümmargune, et see olekski siis lind, aga rahvast palju jne jne), kuidas pilt tordile saab ... kas kontuure peab ka tegema jne Lõpuks istusin maalisin nagu tavalist pilti linnud tordile, lambivalgel öösel salaja:) Ole tulemusega väga rahul.

It´s all about seasoning!

Merle
Postitusi: 107
Abikokk
2014-03-01 00:55:54
Paistab, et titaga kodus olles on rohkem aega foorumis kolamiseks ja oma sõna sekka ütlemiseks. Ei teagi, on see nüüd halb või hea ;) Igatahes, kuna olen ise siit foorumist inspiratsiooni saanud nii mõnegi tordi tegemiseks (tänud eelkõige Koopatibile!), siis postitan siia ka oma pildid. ussitort "> jänkutort (lühikõrvalist liiki ;) hiiretort "> ja hiired "> maasikalepatriinudega "> rallitort (Koopatibi matkides) mõmmitort "> pliiatsitort "> piraadimütsitort "> meretort (pildilt ei saa küll hästi aru, aga põhimõtteliselt olid tordil liivarand, merekivid ja lainetes purjetasid 4 purjekat) "> "> mõned liblikatordid, esimene poisile "> ja teine tüdrukule, šokolaadiliblikatega "> Alati ei ole aga ka tarvis mingit kujulist torti teha, vaid lihtsalt lastepärast: härmatisetort "> šokolaadivahu- ja vaarikatort "> lastele maitseb ka Pavlova (šokolaadikrõbinate, kohupiimakreemi ja marjadega) "> või hoopis porgandikook "> šokolaadilainetega kook "> kodujuustu-kohupiima ja vaarika tort "> Seejuures on minu põhimõtteks kasutada üksnes looduslikke toiduvärve ja vältida suhkrumassi.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-04-18 01:19:17
Appi appi kass läks kappi. Vaja saada lapse tort-jalgpalliväljak pealt roheliseks, ja seda homme (suur reede, spetspoed vast kinni). Mul oli meeles et Selveris oli erinevaid Odense martsipane vanasti, aga nüüd polnud seal midagi. Kas keegi teab kas kusagil Tallinnas on tavalises poes rohelist martsipani saadavat (sellist mida kobakäpp ilusti rullida suudaks) või ka alternatiivina seda rohelist pistaatsiapähkli puru nagu ümber Maiuspala kommide? Ma ei tea kas see on üldse õige teema asja uurimiseks...... Tänud kes vastata viitsib!
<< 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 >