SINEP: erinevad sinepid, sinepi valmistamine, sinepipulbri kasutamine

Akaatsia
Postitusi: 235
Abikokk
2014-06-25 21:07:57
Nüüd võin vihjeks öelda, et sinepit ja üht-teist omatehtut veel on üleval http://maakaup.ee/ lehel Akaatsia Aiandi nime all
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-08-23 22:16:21
Akaatsia:
Pille:
Akaatsia:
Mina teen sinepit ahjuõuntest ja kõik kes on ostnud, on kiitnud ;) Sinepipulbriks on tavaline kilepakis 300gr AS Lehtsala pakendatud pulber......
Akaatsia, kui põnev! Pane pilt juurde ja vihja, kust osta saab!
Esialgu olen vaid väikestel laatadel ja väljamüükidel müümas käinud. Aga kui soovi, siis saab ikka :)
Nii, minu suureks üllatuseks tuli täna peale Vanamõisa Laadal esinemist minu juurde üks tore naine ja kinkis purgi seda ahjuõunasinepit - tegemist oli siis Akaatsiaga :) IMEHEA sinep oli! Väga kange, aga väga tasakaalus maitsega - ei olnud hapu, nagu ühe Saaremaa tootja sinep ;) Ja oli ka ahjuõuna maitset täitsa tunda. Julge soovitada küll! Ja Akaatsiale suur aitäh :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Akaatsia
Postitusi: 235
Abikokk
2014-08-29 18:23:43
Tore kui maitses :)
signekas
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2014-09-04 14:30:39
Mina proovisin täna pihlaka-õunasinepit teha, hetkel veel laagerdub aga põnev maitse on :) Varsti blogin ka, koos retseptiga. Lisaks: Nüüd on sinep saanud mõned päevad laagerduda ja minu sinepiarmastajast tädi tegi eile proovisöömise. Ütles, et hea kange ja omapärane. Kel huvi proovida, siis retsept oli minul selline: 300g puhastatud pihlakamarju 1,5dl vett 150g õunu (kooritud, tükeldatud) Keetsin õunad koos pihlakatega pehmeks ning püreestasin saumikseriga. Seejärel panin sõelale nõrguma, et seemned seest välja saada. Mass on üsna paks, mistõttu ainult nõrgumisele loota ei saa. Lusika seljaga surusin ja pressisin, kokku tuli puhast keedist ca 200g. Jätsini jahtuma. Kui keedisemass oli külm, lisasin: 100g suhkrut, 50g sinepipulbrit 1tl soola umbes 1dl jagu oliiviõli. Suhkru ja sinepipulbri segasin ühtlaselt pihlaka-õunakeedise sisse. Seejärel niristasin segusse kõige lõpuks õli, samal ajal hoolikalt segades. Seejärel panin sinepi purki ning külmikusse laagerduma. Näeb välja selline, vabandan, ma ei oska pilti panna: http://2.bp.blogspot.com/-8gN2LhpFgjk/VAgjSZzra6I/AAAAAAAAJNw/gDI927cj448/s1600/pihlakasinep.jpg
<< 1 | 2 | 3 | 4 >